Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találok ilyeneket?

Hol találok ilyeneket?

Figyelt kérdés
érdekelnek a démonidézéssel/démonokkal kapcsolatos könyvek de a boltban kaphatók (lemegeton stb..)nem teljessen a "valóságot" irják le hallotam régi (nagyon régi:D) könyvekröl de címeket nem tudok irna esetleg valaki. azt megköszönöm
2010. jan. 13. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Menj be egy ezoterikus "szakboltba", olyan helyre ahol ezt viszonylag komolyan veszik (és ne a Libri-ben keresd ezeket). Én egy ilyen helyen vettem egyszer Tarot kártyát, ha ott nem tudnak segíteni a témában akkor sehol... pesten a körúton van 1-2 ilyen bolt.


Viszont ne vedd ezeket túl szigorúan :D kamu ezeknek a tanoknak a 99 százaléka, de legalább érdekesek :D .

2010. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan könyv a démonokról ami a valóságot írja le? Elég nehéz elképzelni.
2010. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te is sok Odaátot nézel? :DDD
2010. jan. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon javaslom, hogy a hogyan idézzünk démonokat könyv mellé szerezz be egy hogyan tudunk megszabadulni a démonoktól című, és vigyázz nagyon hiteles könyvet, mert ha sikerül megidézned egy démont és a nyakadon marad, én nem lennék a helyedben!
2010. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Például jó lenne elsőkénet elolvasni ezt (5Mózes 18:10-12) . . .Ne lehessen találni közötted olyat, aki átviszi fiát vagy lányát a tűzön, sem olyat, aki jóslással foglalkozik, mágiát űz, vagy aki előjelek után kutat, varázsló, 11 vagy aki másokat megigéz, aki szellemidézőtől vagy jövendőmondótól tudakozódik, vagy aki halottaktól kérdez. 12 Mert mindaz, aki ilyesmiket tesz, utálatos Istennekk. . . Ezenkívül a démonokkal nem jó kapcsolatba kerülni, ismerek olyanokat akik visszaforgatnák az idő kerekét csakhogy ne léptek volnna velük kapcsolatba. Javad nem származik belőle. akár az életedbe kerülhet.
2010. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
honnan veszitek, hogy démonokat akar idézni? mi ez a boszorkányüldözés? lehet, hogy csak érdeklődik a téma iránt, mert nem sokat tud róla.
2010. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
félreértitek:D ugyértem hogy vannak elég régi könyvek amiket nem egy szimpla boltban velszel meg 2 perc alatt ..meg stb. és nem vagyok sem sátánista sem emo sem semmilyen szar szimplám a téma érdekel:)
2010. jan. 14. 12:38
 8/12 anonim ***** válasza:

és hiszel is a démonokban ? :D

mert ha igen akkor megkérdezném h mi a jó ég bizonyíték van rá :D


ha meg nem akkor megértelek mert nekem is hasonló az érdeklődési köröm. Racionális gondolkodóként is érdekesnek lehet egy ilyen témát találni .

amúgy meg első voltam.

2010. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a poén h eddig csak a kérdésre nem kaptam választ.... vannak olyan démonidézős meg stb könyvek amiket ma már nem irnak...olyanokra vagyon kiváncsi... csak cimeket nemtudok sajnos
2010. jan. 14. 22:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem te voltál az aki egy ilyen után összekaristolva ébredt. http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..

Mert ha igen nem tanultál belőle valami sokat.

2010. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!