Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliát hol vehetek? Simán...

Bibliát hol vehetek? Simán könyvesboltban is lehet kapni? Milyen bibliát érdemes venni? Mennyibe kerül mostanság egy Biblia?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bibliát lehet pénzért vásárolni, és nem bűn, de tény és való, életem első Bibliáját én is ajándékba kaptam, utána elég sokat vettem pénzért, és abból sokat ajándékoztam tovább. Ingyen semmi sincs, csak az a kérdés, a dolgok árát ki fizeti ki. Az Üdvösség sincs ingyen, csak nem te fizeted ki az árát, ezt Jézus tette meg helyetted. A kérdésedre válaszolva első sorban keresztyén könyvesboltot keress, a Bibliákat egyébként Magyarországon a Kálvin kiadó adja ki, tőlük is megrendelheted, kalvikiado.hu, a fenti árlista teljesen korrekt.
2010. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Mi az a hitehagyott?


Ez valami jehovista őrtorony szitok szó azokra, akik nem brooklynból várják a megváltást?

2010. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Srapnel ***** válasza:
Móriczon, a 3-as busz megállója mellett van keresztény könyvesbolt, ott láttam is a kirakatban.
2010. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem van itthon egy vadiúj "családinak" nevezett, nagy károli fordítású Bibliám, amit fel tudok ajánlani neked ajándékba. Ha pesti vagy egyszerű a helyzet, mert bárhol találkozhatunk a városban és odaadom. Ha kell írj!

Üdv. Péter

2010. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépena válaszatokat! Ajándékba valakitől én biztosan nem kapnék. De nem is baj mert magam szeteném megvenni azt. Neked Páter utolsó válaszoló, nagyon köszönöm az ajándékozási szándékodat, nagyon aranyos vagy.

Nem fogadhatom el egyrész azért, mert magam szertnék egy ilyet beszerezni,másrészt mert messze lakunk egymástól én Miskolcon élek.

2010. jan. 12. 20:00
 16/18 anonim ***** válasza:
clc keresztyén könyvesbolt, Miskolc, Szeles u. 4
2010. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Miskolc, Szeles út 4!

Köszönöm szépen!

Benézek oda!

2010. jan. 12. 21:58
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerintem szinte mindenhol tudsz vásárolni, még a neten is van online Biblia. Menj be a gyülekezetbe, ahova tartozol és ott tuti kapsz, és a Károli fordítást tanácsolom
2013. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!