Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az igaz, hogy a Vatikán a fő...

Az igaz, hogy a Vatikán a fő részvényese Beretta fegyvergyárnak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Járj utána magad és akkor biztos lehetsz benne.

Egyébként meg mi ez a cég és miért jó ha valaki részvényese vagy sem?

2014. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A malis vituperari laus est.
2014. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem tudok utána járni. google alapján igaz, de nem ismerem azokat az oldalakat ahol írják, hogy mennyire megbízhatóak.
2014. júl. 26. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt. Viszont a Beretta fő profilja már rég nem a hadifegyverek. Sőt, az M92-ön kívül tudtommal egy beretta fegyver sem vetettek be harcok során. (mármint a "modern" fegyverek közül, régebben volt elég sok hadifegyvere is bevetésre került) Manapság is gyártanak különböző hadifegyvereket, viszont ezek az olasz "honvédelmen" kívül sehol máshol nincs rendszeresítve.


Elsődlegesen vadászfegyvereket gyártanak. (a beretta fegyvervésnökei világhírűek, rengetegen profi vésnök ott tanulta ki a szakmát) Másodlagosan rendvédelmi és önvédelmi célokra gyártanak fegyvereket.


Mielőtt megkérdezed, nem nem vagyok vallásos, ateista vagyok, csak a szakmám erősen kötődik a fegyverekhez.

2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha Vatikán csak egy forinttal is támogatja egy ilyen cég munkáit máris hamisnak bizonyul. De ha katonákat álld meg a csata előtt egy egyház papja ugyanúgy kimutatja hogy támogatja a gyilkolást, mert ugyebár csata nincs áldozatok nélkül.
2014. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért áldja meg a pap, hogy győzzenek, hanem, ha jól tudom, a lelke visszatérjen Istenhez.
2014. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen beleszólása van egy papnak abba, hogy kivel mi lesz a halála után? Isten az alapján ítél meg minket, ahogyan az életünket éltük, nem egy máik ember alapján.
2014. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ARX160 gépkarabély volz már éles bevetésen. Persze ezt a fegyvert se sikerült óriási mennyiségbe importálni.
2017. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!