Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok isten létezik?

Mit gondoltok isten létezik?

Figyelt kérdés
Eddigi életemben mindenkin önzetlenül segítettem. Mikor nekem kellene a segítség, hátat fordítanak azok, akiken egykor én segítettem. Családom széthullóban. A karácsony számomra nem ünnep, hanem kín és szomorúság. Nem létom az életem értelmét a jövőre nézve. Azok az emberek, akik alattam voltak, azok most mind jóval felettem járnak - persze jogtalanul. Nem érdemelték meg. Mindig a sírás kerülget... nem tudom mit véthettem, h. ennyit kell bűnhődnöm. Csak a szorongás és fulladás van egész testemben állandóan. ...:((((
2009. dec. 12. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha igen a családom és az én életem direkt vágta tönkre.
2009. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Isten létezik. Jézus értelmesen elmondta, hogy miért van annyi nehézség és bűn...a zsidók azt akarták, hogy ő legyen a király és mindent intézzen személyesen...de ő azt mondta, hogy az ő országa nem e világból való. Szóval ennek a világnak az ura NEM jézus, hanem a Sátán! És hidd el, én is megtapasztaltam már, amiről beszélsz...ezért is várom Isten országát...
2009. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy létezik.Viszont ha a kereszténység istenségére gondolsz és nem egy gyűjtőfogalomra,akkor Istent nagy kezdőbetűvel írd már:S
2009. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
miből gondoljátok,hogy a bibliát nem egy részeg faszi írta az éjszaka közepén pár ezer éve?
2011. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!