Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 1914-2014. Mit hoz a jövő?

1914-2014. Mit hoz a jövő?

Figyelt kérdés
A Jehova tanúi szerint idén van száz éve Krisztus uralkodásának. Már nem sokan élhetnek azok közül akik 14-ben születtek. Ha kihal az utolsó 14ben született ember is,akkor mit fog tenni az Őrtorony Társulat? Elhalasztja az Armageddoni napot?

2014. febr. 4. 08:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó tanú!

Félre értesz. Elolvastam amit írtál.


A Jehova tanúi azt állítják,hogy ők nem próféták,nos ha nem próféták akkor honnan a fenéből tudják,hogy Jézus már uralkodik? A Biblia nem ír évszámot csak a jeleket írja,hogy mik lesznek. Igen ám,csakhogy itt az a bökkenő,hogy a Biblia Jézus eljövetelét látványosan írja le, vagyis mindenki látni fogja amikor visszatér. Ti meg azt mondjátok,hogy ez már megtörtént. Senki rajtatok kívül ezt nem mondja csak a ti szervezetetek. Ha ez nem prófétikus kijelentés,akkor mi?

Tudod,hogy valójában mi aggaszt engem?

Az a rengeteg becsapott ember aki hisz egy hamis prófétának.

Ha a történelmetek megismétli önmagát akkor újra rengetegen fognak szenvedni egy hazugság miatt.

Vagy csak én vagyok balfék,hogy nem értem meg?

2014. febr. 5. 05:40
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Nem vagy az, aminek írtad magad, csak figyelmetlen.

Jézus eljövetele nem szemmel látható módon lesz, és ezt a bibliádban is így van leírva


(Lukács 17:20, 21) . . .„Az Isten királysága nem szembetűnő módon jön el,


A Tanítványok kérdezgették a jelekről mi lesz a jele Jézus jelenlétének?

(Máté 24:3) 3 Míg az Olajfák hegyén ült, a tanítványok külön odamentek hozzá, és ezt mondták: „Mondd meg nekünk, mikor lesznek ezek, és mi lesz a jele a jelenlétednek és a világrendszer befejezésének?”


Jézus a Máté 24-25. fejezetében leírta a globális jelét az ő királyságának.

a világméretű háborúkat, s a sorozatban mindenhol növekvő katasztrófákat, éhezéseket, stb egyszerre egy időszakon át


S a Máté 24:14 is ide tartozik.

Ezek az események jelzik Jézus királyi hatalmát, az ellenségei között.

2014. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!