Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tettem magamnak egy ígéretet,...

Tettem magamnak egy ígéretet, megvalósítás?

Figyelt kérdés
Megígértem magamnak hogy ha megszerzem minimum a kettest matematikából érettségin akkor elmegyek a templomba. Nem rendszerességgel, csak egyszer egy délután. Nem jártam soha életemben, sőt megkeresztelve sem vagyok, de szeretnék most kivételt tenni. Ha bemegyek akkor mit kell tennem? Leülök egy helyre és ott ülhetek csendben egyedül?
2013. jún. 29. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
:D ez jó :D
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Kitörölheted a 2-eseddel együtt a s#gg3d3t is ha "csak úgy jársz templomba".


Itt többről van szó. Márpedig Jézusról. Ő szeret téged és meghalt a bűneidért. Nem várja el tőled azt, hogy járj templomba sőt Isten sem várja el. Csak térj meg Jézushoz és élj szent életet a Biblia alapján.


De ha persze ez az egész nem érdekel, akkor SEMMI ÉRTELME TEMPLOMBA JÁRNI!


Meg amúgy sincsen, tele van bálványokkal ami csak szentségtelenné teszi azt az egész förvedményes helyet.


Tisztelettel egy keresztény akit hamarosan egyből legalább 5-en vágnak pofán piros kezekkel.


...


*nyami


Ja és beszélgess Jézussal, hidd el megéri Ő hozzá szólni ;)

[link]

2013. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

2-es, na a hozzád hasonlók miatt nem járunk mi templomba. Ha eleve ilyen "megmondom neked a tutit és az úgy van" hited van, és azzal kell templomba járni, akkor köszi, én sem kérek belőle. Tudok én hitetlenként normálisabb lenni.


Különben nyáron klassz dolog a templom. Jó hűvös van.

2013. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Ezazzz ÜSSETEK!
2013. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Grat egyébként az érettségihez:)

2013. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szolnoki vagyok, a többi jegyem:

-Magyar : 4

-Történelem: 3

-Angol: 4

-Biológia: 4


Szóval csak a matek volt rezgős nagyon..:S

2013. jún. 30. 00:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyökerek, nem azt kérdezte, szerintetek jó ötlet e!


Igen, nyugodtan beülhetsz és még csak imádkoznod sem kell, senki sem fog megszólni. Ugye milyen bonyolult egyenes választ adni emberek?

2013. jún. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es, ütöd te magadat eleget, nem kellünk mi hozzá.


Kérdező, persze, beülhetsz ha nyitva van (ez templomtól függ). De misére vagy istentiszteletre is beülhetsz, nem kell semmi különöset csinálni.

2013. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Egyrészt gratulálok a sikeres érettségihez!


Másrészt szívből ajánlom Kecskeméten a baptista imaházat, ahol Mike Sámuel a lelkipásztor. Tőle youtube-on is tudsz prédikációt hallgatni, ezzel az emberrel érezhetően ott van az Úr közben! Azért őt javaslom, mert képes úgy szólni a fiatalokhoz, hogy az érdekes és figyelemfelkeltő legyen és értsék is.

Nem unalmas, nem alszol el közben és érteni fogod minden szavát.

2013. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!