Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Általába nektek milyen álmotok...

Általába nektek milyen álmotok szokott lenni?

Figyelt kérdés

A minap azon gondolkoztam ,hogy nekem mien álmom szokott lenni, csak azabaj ,hogy legtöbször nem emlékszek rá. Nemtudom ,hogy ez gond?

Vagy esetleg nem alszok elég mélyen?

Ha emlékszek is rá akkor akkor meg valami írtó nagy hülyeségek szoktak lenni, ti is így vagytok vele?

24/F


2009. szept. 23. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem emlékszel az álmaidra, ha van jelentősége, arra emlékszel. Még a hülyeségnek is van, hidd el. :-)

Nekem speciálisan jós-álmaim vannak, mutatnak valamit vagy figyelmeztetnek valamire, van, amikor direktben van, amikor álcázva.


Csak hogy egy hülye álmot is említsek, volt egy állásinterjúm a napokban, én dolgozom jelenleg 4 órában, de keresek mellé mást is, és az interjú előtt volt egy álmom, hogy a városban jártam, valahol arrafelé, ahova aztán interjúra mennem kellett, és egy megállóban várakoztam, amikor elkezdtek potyogni a fogaim, nem ijedtem meg, csak nem számítottam erre, hiszen nem voltak velük problémáim. No, aztán eljött az interjú, és ott derült ki, hogy bár az is részmunkaidős állás lenne, de ütközik a mostani munkámmal, mert nem egyenletesen 5 napra van leosztva, hanem 3 napra van zsúfolva teljes munkaidőbe. Szóval olyan dolog derült ki, amire nem számítottam, nem írták a hirdetésben, így ezt a lehetőséget elvesztettem, bár alapból probléma nem lett volna vele, egyedül ez, hogy nem egyeztethető össze a másikkal. A helyzet az, hogy én már felkészült vagyok álmokból, úgyhogy az interjúra is már úgy mentem, hogy ha valami olyan van, ami nem oké, a mostani 4 órásomban zavarna, akkor egyértelműen nem vállalom, mert a mostanimat szeretem.


Végülis a lényeg az, hogy ha van egy álmod, amire emlékszem sose az álmoskönyvi szintű jelentésmagyarázatot keresem, hanem azt, hogy éppen akkor azok a képek milyen érzést váltottak ki bennem, és mivel kapcsolatban a leginkább. És be szokott jönni. :-) (sajnos a rossz is :-( de ez ezzel jár)

2009. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem baj, ha nem emlékszel rá. Az egyik feltételezés, hogy a napközben veled történt eseményeket így dolgozod fel, végülis ez tudatalatt történik. Mondjuk erről biztosat még nem tudnak. És ha nem emlékszel rá, az pont azt jelenti, hogy mélyen alszol.

És a hülyeségekről...én le szoktam írni azokat az álmokat, amikre viszonylag tisztán emlékszek. Van köztük néhány félelmetes vagy morbid, de a legtöbb inkább vmi esztelen marhaság, amin csak röhögni lehet, ezeket tökjó visszaolvasni...persze csak nekem, mert én "látom" hozzá a képet is, elmondás alapján elképzelni nem lehet. :)

2009. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy egy éve majdnem minden alvás közben azt álmodom, hogy körülvesznek a nők, ömlik a pia, a drog, tele vagyok pénzzel, én vagyok a király, aztán felébredek, és rájövök hogy nemhogy ajzószerek nincsenek, meg nő, de még enni sincs mit. :)
2009. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én pl minden álmomban más csajjal vagyok...de ez igaából is valahogy hasonló nem csak álomban
2009. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amit mindig elfelejtek...


Amikre emlékszem azok a jövőbeli cégemről szólnak (R.D.A.)

2010. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!