Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen Kent Hovindhoz hasonló...

Milyen Kent Hovindhoz hasonló prédikátorok vannak, akiknek az előadását meg lehet nézni magyarul is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Tasi István. Csak írd be így a youtube-ra.

Bár nem bibliai alapú előadást ad, hanem a biológiai összetettséget, rendezettséget ecseteli úgy, hogy mindez egy tervezettségre utal. Vagy egy érdekes előadássorozata a "A Nagy Darwin-vita" címűt is megpróbálhatod.

2013. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Értem mozgalom (így keress rá), bár ők tudósok és nem prédikátorok.

Vagy itt is van, de még nem hallgattam bele: [link]

2013. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -B ***** válasza:
26%

Láttam videókat Kent Hovind-től, és nagyon tetszettek (először nem id tudtam, kiről beszélsz, mert nem tudtam, hogy ez volt a neve annak, akit láttam).

Angolul néztem, nem tudom, mi van magyarul. Viszont eléggé elképesztőnek tartom, hogy ilyen kérdést tettél fel, hogy prédikátorok előadásait szeretnéd nézni magyarul...

Ugyanis kb egy hete kezdtem el angolul beszélő prédikátorok videóit magyar feliratokkal ellátni...!

Ha hívő vagy, akkor tudod, miről beszélek, és én kapásból arra gondoltam, hogy nem véletlen indított engem erre Isten, hogy nekiálljak életemben először angoltudásomat kamatoztatva ilyen videókat fordítani, hogy elérhetőek legyenek a magyar közönségnek...! :)

Szóval mint mondtam 1 hete kezdtem, így csak pár rövid videót készítettem eddig el. Eddig csak Francis Chan pásztortól fordítottam, akinek az előadásai nagyon meghatottak. Ha hívő vagy, nem csak az evolúció érdekel. Ő nem konkrétan ezzel foglalkozik - de a későbbiekben, ha szeretnéd, szívesen lefordítok 1-2 Kent videót is! :)

Az eddig fordított videóimat itt nézheted meg:

http://www.youtube.com/user/aszodi7

Írhatsz privátan is, nekem mindegy! Isten áldjon! :)

2013. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -B ***** válasza:
19%
Sőt, ha akarod, amint befejeztem a videót amin éppen dolgozom, nekiállok egy Kent videónak! :)
2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen Kent Hovind, de Balogh Béla nagy arc, meg Feldmár András is. Youtube-on keress rá.
2013. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2014. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kútásó ***** válasza:
Branham testvér prédikációit javasolnám.
2014. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!