Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol található ez a rész a...

Hol található ez a rész a Bibliában?

Figyelt kérdés

tartalmilag tudom csak összefoglalni,sajnos hiába kerestem:

ne irigykedjetek a gonoszok,rosszindulatúak sikerein,ne bosszankodjatok a istentelenek szerencséjén.


2013. febr. 25. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondoltál?


Ne indulj haragra a gonoszok miatt, ne irigykedj a cselszövőkre! Mert hamar elhervadnak, mint a fű, elfonnyadnak, mint a zöld növények. ....Légy csendben, és várj az ÚRra! Ne indulj fel, ha az alattomos embernek szerencsés az útja! Zsoltárok 37:1-2, 7

2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! köszi szépen hogy gyorsan válaszoltál.Kicsit másképp emlékeztem:)
2013. febr. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Találtam egy másik hasonló írásszöveget :)

(Példabeszédek 3:31-35)

31.Ne irigykedj az erőszakos emberre, és egyetlen útját se válaszd, 32. mert a csalárd ember utálatos Isten előtt, a becsületeseknek azonban meghitt társa Ő. 33. Isten átka van a gonoszok házán, de az igazságosak hajlékát megáldja. 34. A gúnyolódókból ő fog gúnyt űzni, a szelídekhez azonban jóindulatú lesz. 35. A bölcsek tiszteletet szereznek maguknak, az ostobák azonban a gyalázatot magasztalják.

2013. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!