Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények mi a véleményetek...

Keresztények mi a véleményetek erről a filmről? Azonosítatlan

Figyelt kérdés

Aki látta érdekelne a véleménye, aki nem kérem nézze meg és mondja el mi róla a véleménye...

http://www.youtube.com/watch?v=i1DHK97eaUM


2012. dec. 15. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kisarkított belemagyarázás. Nem hiszem, hogy a sátán földönkívüliek találkozásának lemásolásával riogatná az embereket, és egyesek arról jönnek rá, hogy kénes szagot éreznek, ami a kénköves pokol szaga. Ha annyira a sátán akarná megtéveszteni az embereket, szerintem egy ilyen látomás vagy mi esetén a kénes szagról is gondoskodna hogy ne legyen. Ami azt illeti a sátán nincs semmi féle kénes tüzes helyen, majd az utolsó ítélet után kerül oda, most "csak" körbe körbe jár és kísért.

Ez a film egy az emberiségét foglalkoztató kérdésre adott neoprotestáns fundi válasz.

Ami azt illeti Istennek minden joga meg volt hozzá, hogy értelmes és nem értelmes lényeket teremtsen más bolygókon és ahhoz is meg volt a joga, hogy ezt ne jelentse ki a Bibliában. Ezt nem tudhatjuk. Egy helyen egy Bibilai szereplő feszegeti a témát, de Isten azt mondja ne foglalkozzon vele. Így majd a végidők után kiderül mi az igazság.

2012. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eric_one ***** válasza:
Nekem tetszett, szerintem egy jó film. Így elgondolkodva az is eszembe jut hogy érdekes módon keresztényektől sosem olvastam, vagy hallottam volna, hogy láttak földönkívüli lényeket.
2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert ők démoni megszállásnak nevezik, pl. az ördögűzés Emily Rose üdvéért című film ihletője ultrakonzervatív keresztény volt, mégis démon szállta meg, valamint Szűz Mária jelenést is látott. Magyar legendákban is van pl. Tisza tündér, illetve hasonló népi lények, akár csak a manók, koboldok az ír területen. Tehát a népi legendákban a tündérek(magas szőkék??), koboldok, manók(kis szürkék??) mindig is jelen voltak..
2012. dec. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!