Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn a maszturbáció?

Bűn a maszturbáció?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

"Katolikus" vagyok, de a videó nevetséges.

Szerencsére nincs ilyen. Csak néha már ezt érzem, ezt akarják sokan.

2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 DDD97 ***** válasza:
79%
Szerintem se. Ami meg azt illeti, hogy mondjuk a papok, apácák nem élhetnek nemi életet, és mélyen elítélik azmimár? ők is így születtek!
2012. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerinted a nem keresztényeket (gondolok itt ókori görögök, egyiptomiak, vagy bármelyik ma élő egyéb népcsoportok) érdekelte valaha is hogy a keresztények mit gondolnak a maszturbálásról??? mégis csinálták és mégse lett semmi bajuk tőle, azon kívül hogy ők is meghaltak mint azok akik nem maszturbáltak... én meg vagyok keresztelve, mégis sűrűn szoktam mivel jelenleg nincs barátnőm, valahogy muszáj oldani a feszültséget, ezek természetes biológiai folyamatok, és jöhet itt bárki bármilyen istennel
2012. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
te hülye vagy?
2012. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
az elfojtása a bűn... mert az tudományosan/bizonyíthatóan abberációhoz vezet.., úgyhogy fiacskám VERJED KIFELE MINDEN NAP! nem a 10 parancsolat a parancs, hanem ez! a legősibb ösztönünk! az őskorban hol volt még a katolicizmus, hmm???pedo akarsz lenni? huzogassad inkább minél többször...
2012. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!