Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik a legalkalmasabb...

Melyik a legalkalmasabb idoszak a napi csendessegre?

Figyelt kérdés
reggel azert vagyok almos, mert reggel van, este meg azert, mert faradt vagyok, nappal melo, utana a csaladdal is szeretnek foglalkozni, neha jol jonne egy kis testmozgas es ezt az aldozatot igen is meg kell hozni, h az en Urammal kapcsolatba legyek.Az en tetem(oda jutottam)h dupla vagy semmi.Langyosnak nem eri meg, mert ki leszek kopve.

2012. márc. 1. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos tudod azért, hogy "bagoly", vagy "pacsirta" típus vagy alapvetően, ha nap közben nem tudod beiktatni, mégis a reggel vagy az este a nyerő. Ha mindig fáradtnak érzed Magad, iktass be egyszer egy alvónapot, ugyanis a kialvatlanság felgyűlik, nem tűnik el a semmibe, muszáj rápihenned olykor, vagy egyszer, és utána többet nem gyűjteni. Ha kialudtad Magad, eldöntöd, bagoly vagy-e vagy pacsirta, és aszerint iktatod be a hosszabb elcsendesedésed. :)


Amúgy nap közben is többször ajánlatos Istenhez emelni a lelkedet, tudod, "szüntelen imádkozzatok", pl. egy-egy szavas imákkal Magadban, akár munkahelyen, akár evés közben, akár családdal, pl. "köszönöm", vagy "segíts", vagy "szeretlek", vagy akármi. Isten nagyon örül minden gondolatodnak, ami Felé tart. Az általánosan hálás lelkület is már ima - örülj, hogy felkeltél, hogy van családod, hogy élsz, hogy tudsz járni, hogy látsz, hogy van levegő, süt a nap stb. bárminek!


"szüntelen imádkozzatok, mindenért hálát adjatok, és az Isten békessége megőrzi majd szíveiteket és gondolataitokat"


Örülök, hogy nem akarsz langyos lenni, Isten pedig még sokkal jobban örül ennek!!


Isten áldjon, hajrá, ne add fel, ha nehéznek is tűnik olykor!

2012. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rajcziz ***** válasza:
Én megpróbálnám a helyedben reggel, mert ennek elméletileg fel kellene töltenie téged. Teljesen más a napod, ha jól indul.
2012. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A testmozgást egyedül végeznéd, vagy csapatban? Ha egyedül, akkor közben is imádkozhatsz. Feltéve, ha éppen nem az úttesten kelsz át.
2012. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jo otletnek tartom, h testmozgas kozben imatkozzak(heti 5x futok)...probaltam is, csak annyi hatranya van, h nehezen tudom kordaban tartani a gondolataimat, mert konnyen elkalandozok mas temaban.de van benne valami.
2012. márc. 1. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szüntelen imádkozzatok.Ez a legfontosabb, erre hívja fel a figyelmünket az Úr Jézus. Egyikünktől sincs messze, mivel kiárasztotta szentlelkét minden testre.

Valószínű ez nem mindenki tudja minden idejében megtenni, mert napi kötelezettségeink is vannak. De megtehetjük lefekvés előtt, étkezés előtt.

2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajnal (vagy) alkony.
2012. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!