Ki mibe hisz?

Figyelt kérdés
érveket is kérek legyetek szívesek
2012. febr. 16. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Én nem gondolom, hog ez a kérdés komolytalan lenne, arról a kérdező nem tehet, hogy a válaszolók nem veszik komolyan és nem tesznek eleget a kérdésének.


Én hiszek Istenben, mégpedig a Mindenható és Örökkévaló Istenben, aki úgy szerette ezt a világot, hogy egyszülött Fiát adta, hogy valaki hisz benne, az ne vesszen el, hanem örök élete legyen. 41 éves vagyok.


Üdv. Péter

2012. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok!


Úgy tűnik a korral jár a látásromlás is... ;-)


Szóval érvek: 16 éves koromban szólított meg először Isten a Biblia olvasása közben. Megdöbbentő volt. Akkor tértem meg. Azóta az elmúlt 25 évben naponta tapasztalom a vezetését az életemben, kicsit hasonlóan, mint ahogyan arról a pátriárkák, próféták, vagy éppen az apostolok életében olvashatunk. Két diplomát szereztem az első műszaki volt, a második teológiai. Hamar rájöttem, hogy melyek azok a törvényszerűségek az életben, amelyek igazak, és melyek azok, melykben sokan hisznek, de a valóságban nem állják meg a helyüket. Nagyon sok keresztény közösségben megfordultam, és megtapasztaltam azt, hogy mennyivel boldogabbak azok az emberek, akiknek van hitük, Istentől származó vezetésük az életben. Én ezért hiszek Istenben.


Üdv. Péter

2012. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11/13. köszönöm

sírtam a röhögéstöl

2012. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!