Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lukács Lászlónak (Tankcsapda)...

Lukács Lászlónak (Tankcsapda) mi a vallása?

Figyelt kérdés
Antitankerek kíméljenek!
2009. máj. 16. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én antitanker vagyok ugyan, de mivel ismerem Lacit, tudom, hogy Jézus hívő. Van egy Family nevű keresztény közösség, szerte a világban,nálunk is, régen hozzájuk járt, azután megszületett a banda.....Engem is ők mentettek meg.....mármint a Család:)
2009. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
én meg pont hogy tanker vagyok, és a dalszövegekből nagyon úgy jön le, hogy keresztény...
2009. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem ezt mondom én is...?!?!
2009. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj már első!(19.50)

Honnan szeded ezt a Family vallást? Tényleg oda jártál Lukács Lacival ebbe a hitközösségbe? Vagy ezt most hogy kell érteni?

2009. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Miért ha hitgyülis, akkor te is odamész? vagy ha adventista akkor átpártolsz oda is?


Nem mindegy ki milyen vallású? Ne legyünk már ekkora birkák...

2009. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
basszus,miért baj az,ha megkérdezte!engem is szokott érdekelni,hogy a kedvenc énekesem,színészem stb milyen vallású!:@
2009. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg nem különösebben vallásos, vagy miből gondolod, hogy az? Debreceni vagyok, bírom is őket nagyon, de nem tudok róla, hogy járna bármilyen hitközösségbe, vagy fanatikus hívő lenne.
2009. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg csak kíváncsi vok, nem fogok azért vallást változtatni, mert vkinek az a vallása... Ne legyünk ilyen birkák, h vkinek 1általán ez eszébe jut...
2009. máj. 17. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Első vagyok.

Ejj-ejj, tudjátok, mi a baj a mai tinikkel? Hallgatják, éneklik, tombolnak a Lukács szövegeire-zenéire, de fogalmuk sincs, miről szólnak ezek a dalok!!!! Vendéglátózom egy igen ismert helyen és éjjelente jókat mosolygok ezeken a gyerekeken, mennyire nem értik amit hallgatnak:)

2009. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogy jön ez a valláshoz....? (mármint az ucsó komment)
2009. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!