Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon kik osztogattak, Jézusró...

Vajon kik osztogattak, Jézusról szóló prospektust, Őszentsége a XIV. Dalai Láma tanítása előtt?

Figyelt kérdés
Igen visszatetsző volt, hogy a tanításra érkező embereknek ezzel a furcsasággal (lélekmentés? hitvédelem?) kellett szembesülniük. Ha esetleg van itt olyan, aki ebbe a csoportba tartozott, ossza meg, hogy mi vezette őt minderre. Illetve kinek mi a véleménye minderről?
2011. máj. 26. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem voltam ott, csak feltételezem, hogy úgy vélhették egyesek: aki ma Magyarországon a Dalai Láma híve szeretne lenni (hiszen tanításra ment), az valószínűleg nem normális, tudathasadásos, apja-anyja édestestvérek voltak vagy valami hasonlóban szenvednek.

Az a dilis "őszentsége" menjen inkább Pekingbe és Sanghaj-ba téríteni. Oda persze nem megy, mert ott hamar kipenderítik. Jön hát ide. A fene a szokását.

2011. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csodálatos, ismeretekben bővelkedő, szerény és becsületes hozzászólásodat köszönjük, kb. ilyen emberek lehettek, mint te.
2011. máj. 26. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Óriási bunkóságnak tartom, hogy bepofátlankodik valaki egy vallási eseményre, és ott propagál egy másik vallást. Én sem megyek oda ateistaként a templomba üvöltözni, hogy nincs isten. Nem tetszik, nem megyek oda, de ez, amit csináltak bunkóság.
2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért mert ezek a nagy magyar keresztények és keresztyének nem szeretik a buddhizmust.Olvastam is olyan oldalt ahol a a D.Lámát pocskondiázzák,de nem tudom mire verik magukat mikor annyi pap van aki kisfiúkat molesztált,megrontott lányokat(olvastam is egy könyvet gaz történet alapján, A Magdolna Nővérek -et pontosabban) és csak úgy verték őket stb. Meg a református ágazata sem jobb,mivel ahol én lakok ott nem is köszönnek egy bnőm apukájának aki metodista pap,mert hogy ő ugye csak zavarja a vizet,mert hogy a kisebbséget is emberszámba veszi. Nem tom miért csinálják mert hülyék és parasztok de hát ez magyar ország mit várunk?:)

Am. meg első kommentelő ,mielőtt ilyeneket írsz olvass már utána kérlek hogy miket csináltak a kedves kínaiak a tibetiekkel,mind a szerzetesekkel mind a néppel és aztán pofázz arról hogy a Láma menjen kínába te tudatlan hülye.

Béke~^^

2011. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!