Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondják, hogy Németh...

Miért mondják, hogy Németh Sándor majmoknak tartja a hívőket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:22
1 2
 11/17 Ozmium42 ***** válasza:
27%

Na, és még én vagyok a bálványimádó! :D HÁHÁHÁHÁ!!!


(utolsó előttinek: azzal értettem egyet, hogy kerülni kell ezt a szektát, bár nem volt egyértelmű)

2011. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

20:13

8.vagyok.ezt írtam:"ha majmoknak nevezi őket,az nem meglepő,mert valóban futnak utána,mint a kis majmok."

úgy értettem,hogy HA VALÓBAN ÍGY VAN,hogy majmoknak nevezi őket,akkor az nem véletlen.szóval nem állítom,hogy biztos,hogy majmoknak nevezi őket.

ezek szerint félreérthető volt a dolog.

2011. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel minek tartja bárki is a hívőket? Engem egyedül az érdekel hogy mire tart engem Isten, más minden ideig-oráig való.
2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Isten a szívünkben,megélhetési problémáink meg a mindennapjainkban.

Könyörgöm,ne tetézzük bajainkat még Sándorral is,maradjon ő csak a lelkibeteg jómódúak kiváltsága.

2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tamás321 ***** válasza:
A tized fizetése nem bibliai dolog. Ennek már az újszövetséggel meg kellett szűnnie. Ugyanis ha nem kell áldozatokat bemutatni, nem kellenek az áldozatot bemutató papok, akkor a tized is el lett törölve, mert az ószövetségi papság ideje lejárt. Ahol még mindig beszolgáltatják a tizedet, ott még a megtévesztés működik és az ószövetség, azaz nem fogadják el az isteni áldozatot, ami eltörölte az ószövetségi rendtartást, melyhez szükség volt a tizedre. Ne szedjetek tizedet, mert nem kell fizetni az öltönyös papokat!
2012. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olvassatok el bartus -fesz van c konyvet
2015. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!