Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor mikor tanul meg...

Németh Sándor mikor tanul meg már normálisan beszélni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


Én nem káromkodok, lopok, csalok, hazudok stb. és nem is üres szívvel jövök ki a templomból. Nagyon sokat ad a prédikáció, sok jó pap van, aki prédikál. És tudod, azért fontos, hogy leírd a prédikációt, éppen azért, hogy elkerüld az "őőőő"-zéseket. Tehát tudd, hogy mi az, amit átgondoltál már korábban az igeszakaszról és a tárgynál maradj.

Különben sem a papnak kell megváltoztatnia Téged, hanem a Szentléleknek, ami az ige által hat. Csak sajnos Németh Sándor hat és nem az ige. :( Kivéve ha itt az ige alatt ezt értjük: nyerészkedni.

2011. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Még jó, hogy Te tökéletes vagy!

Majd Isten igazságot tesz! Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Shalom!

2011. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Akik a hitgyüliseket kritizálják azok miért mindig azzal jönnek hogy szekta/pénzt gyűjtenek/rosszak/térítenek/ezt vagy azt csinálták. Egyszer szeretnék már látni egy olyan kritikát ami a hitükkel kapcsolatos. Végül is egy vallásról van szó, ahol az lenne a lényeg hogy mit hirdetnek, miben hisznek.
2011. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kérdés bennem is felmerült már. Ezért figyelemmel követem ezt a témát itt. :)


Én sokszor sírok a röhögéstől, hogy mit össze nem hord, és egyesek tátott szájjal hallgatják, és szívják magukba mint szivacs a vizet. Így mossa át őket szépen...

2011. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Ozmium42 ***** válasza:
37%

"ÉS az a 15 perc beszédre is jegyzetel, nehogy ne tudjon beszélni 15 percet."


Én még papot jegyzetből, felolvasni nem láttam, de ha így is lenne, Németh Sándor úgy hazudik, mintha olvasná! Néha megbotlik a nyelve, vagy időbe telik, míg kitalálja, ezért a nyelvbotlások. Én a hanghordozásán szoktam nevetni, a félremagyarázásain inkább sírni...

2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

a libamájas tetszett:)

egyébként azért,mert annyit hazudik,hogy már saját maga sem tudja követni....

2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert mi a baj vele? Szerintem jól beszél.
2011. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

Azt gyakran használja, hogy engemet, tégedet, de ezek a károli biblia nyelvezetének elengedhetetlen részei. az inspirált beszédhez nem kell jegyzet, a biblia szerint ne aggódjunk, mert a szellem megmutatja mit kell majd mondanunk ha számot kell adnunk a hitünkről.

Én évek óta nem néztem vidám vasárnapot, nem tudom, vannak-e félremagyarázásai, de mivel a bibliának sok értelmezése van és itt a fórumon sincs két olyan keresztény csoport akik ne másképp értelmeznének bizonyos részeket, ezt elég erős kritikának tartom azért. Sokan sokféleképpen értelmezünk, a végén meg majd kiderül, kinek volt igaza.

2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

7/18 :-D

Kérdező:A hamis vezetők egyik ismertetője,hogy makognak,nem beszélnek tisztán,mert a gondolataik sem igazán világosak.miközben beszélnek,azon jár az eszük,hogy a következő mondatban mit hazudjanak.így nehéz összeszedetten,és világosan prédikálni.

2012. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek igénye van Sándor kezeléseire,azoknak úgy is mindegy hogy hogyan beszél.Irigylem emberünk üzleti érzékét.Már rég nem lennék a létminimum felett nemsokkal,ha így megláttam volna a lehetőséget,mint ő.
2012. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!