Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek melyik vallás fog...

Szerintetek melyik vallás fog elterjedni a világon, illetve Európában 2012-ben?

Figyelt kérdés
Nagyon vívódom magammal mostanában, ésa környezetemben senki sem érzimagát jól a bőrében. Valami újat, rendkívülit várok. Ha végre választ kaphatnék az összes kérdésemre 2012-ben, akkor rendkívül boldog lennék. Ha pedig megjelenne egy új vallás, akkor meg különösen fantasztikusan tudnám magam érezni.
2011. ápr. 3. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az újjászületett, karizmatikus kereszténység tömegméretekben növekszik Európa- és világszerte, még az iszlám világban is tömeges ébredések vannak. Szerintem Isten fel akarja rázni még Európát is, legalábbis ebben reménykedünk sokan. :)
2011. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a zsidó am is övéké az egész világ.
2011. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
oktatás függő. hogyha nő az oktatás színvonala, akkor az emberek ateisták lesznek, viszont ha csökken, akkor az ezotériában kezdenek majd hinni.
2011. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
a nyugati világban az ateizmus a leggyorsabban növekedő hit
2011. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Emo,Ghotic
2011. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon vívódom magammal mostanában, ésa környezetemben senki sem érzimagát jól a bőrében. Valami újat, rendkívülit várok."


Hát igen, a vallások csupán erre jók, az emberek várnak valamit amitől jobban érezhetik magukat, újabb hazugságot, újabb áltatást miszerint a valódi világ is úgy működik mint a filmekben, a rossz elnyeri büntetését a jó pedig boldogan él míg meg nem hal. Rossz hír: a világ nem így működik. Ha úgy érzed jó ember vagy akinek jár a boldogság, akkor azt neked kell kiharcolnod, nem érdemes mindenféle égi jelekre várni.


"Szerintetek melyik vallás fog elterjedni a világon, illetve Európában 2012-ben?"


Szerintem az emberek szinte egyáltalán nem fognak vallásokkal foglalkozni, ahogy már évszázadok óta egyre kevesebb ember vallásos és egyre kevesebbet számít a vallás az emberek életében. Amúgy szerintem a kereszténység még mindig első lesz, utána persze az iszlám és a többiek.

2011. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

szerintem nem új vallás fog elterjedni, hanem egy új világnézet, amivel a vallások tévedései eltávolíthatóak, amivel egységes vallás jöhet létre. ez egyébként egy magyarázat, válaszok sora a miértekre, tanításnak is mondható, és már most hozzáférhető...persze ha az egyén kellően nyitott, akkor értheti meg mondanivalóját...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A leggyorsabban terjedő vallás az iszlám. De vigyázz, ha felveszed, és mégsem tetszik, akkor ha kitérsz, a muszlimok megölhetnek.
2011. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy szerintem a kereszténység még mindig első lesz, utána persze az iszlám és a többiek."


Már nem a kereszténység az első, hanem az iszlám ^^

2011. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
iszlám lesz az, még jobban
2011. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!