Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami valódi istentől származtatott csoda?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 19:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az ellenőrzőből tüntette el és golyóstollal irtam
2009. jan. 21. 16:08
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Na ez érdekes. Ha valaki eltüntette a jegyeidet, az biztos nem Isten volt. Ha létezik, amit én hiszek, akkor nem fog ilyenekkel foglalkozni.

Ha létezik, meghagyta volna az egyeseket. Azért mert valószínűleg jogosak voltak, és ebből tanulnod kell. Nem az a jó aki minden hibád semmissé tesz, hanem az aki nevel.

Ilyen elven ez "ördögi csoda" is lehetett. Azt akarja hogy bízz ezekben, ahelyett hogy magad irányítsd az életed. Így az ő kezében leszel.

2009. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze, biztosan kitörölte. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem állítja meg a háborúkat, éhínségeke, miért vannak hajléktalanok, miért vannak, akik ártatlan embereket és állatokat kínoznak meg, miért vannak kóbor kutyák... Értük talán nem imádkozik senki??? Amúgy egyszer már feltetted ezt a kérdést, nem értem, miért kellett mégegyszer.
2009. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő:

Miért?

Vajon miért háborúznak az emberek, amiből születik mindez a nyomor?

A mi hibánk, és ő takarítson utánunk?

Ha nem lenne szabad akarat, akkor meg az ellen lázadoznánk, hogy elnyom minket. Mellesleg mindenki a hibáiból tanul a leginkább, magának kell felfedezni a csodáit, a lehetőségeit és a kapott lelkének szépségét.

Ne ölj, és akkor nem lesz háború a világon. Gondoskodj másokról, és nem lesz hajléktalan. Dolgozz, és jobb lesz az országodnak, adakozhatsz az éhezőknek. Ilyen egyszerű.

2009. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Ahogy én olvasom a végére eltértetek a kérdéstöl!


Sztem ez hüly eség hogy isten eltüntette a jegyeidet!Ha azt kérted volna istentöl hogy legyen akarat eröd felkészülni a dolgozatra és segitett neked az lett volna isteni ,,csoda"

Hogy tüntek el a jegyeid azt nemtudom de hogy nem isten keze van benne az biztos!Csak tedd fel magadban a kérdést miért tette volna?

Az elsö kérdésedre válaszolva pedig lehet hogy történt velem isteni ,,csoda"csak én nem annak tudtam be!Nem azért mert nem hiszek istenbe hanem én abban nem hiszek hogy ,csodákat22müvelne velünk,inkább önbizalmat sugall vagy ilyesmi,de az is lehet hogy nem létezik csak mi hiszük hogy van egy nagyobb erö és ezért bizunk és hiszünk és igy sajátmagunknak adjuk az önbizalmat nem pedig egy isten!

Na remélem megfelelö magyarázatot és választ irtam!

Szia!

2009. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
akkor én hogyan tudtam volna eltünteni??? aludtam nem csináltam semmit golyóstollal volt irva az ellenörzőbe és még aznap este imádkoztam és másnapra eltünt ennyi semmi kacsa
2009. márc. 2. 19:36
 17/20 anonim válasza:
Jó és a naplóból is eltünt?Mert mit érsz azzal ha eltünt az ellenörzödből az az igazi csoda ha naplóból tünik el:)
2009. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hát de már ez igy is durva :S
2009. márc. 2. 21:15
 19/20 anonim válasza:

Ilyen amiről te írtál még sohasem.

Az én orosz kettesemet annak idején nem tüntette el.

Azért vannak az életemben, nem ilyen kézzel fogható dolgok, de mindenképpen csodának mondhatóak:-)))

2009. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hat en nagyon bizom a Joistenben!Ha nem lenne akkor mi ertelme lenne az eletünknek?Igen is amit eddig imaban kertem az Urtol mindig sikerült!Persze realis dolgokrol beszelek.
2009. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!