Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel Vigano érsek nyilatkozat...

Mivel Vigano érsek nyilatkozatai a hitelesek számomra, egyre problémásabb a viszonyom az Egyházhoz, és ehhez a helyzethez. Ha hasonló cipőben jársz katolikusként, te hogy gondolkodsz erről?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorúan olvastam, hogy Vigano érseket kiátkozta a pápa a Római Katolikus Egyházból. Szerintem ez elég sokat elmond a világnézetemről. Nehéz megoldani ezt az ellentmondásos helyzetet magammal, másokkal, az Egyházzal. Te hogyan teszed?

aug. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A helyzet alapján elég egyértelmű, hogy helyesen közösítették ki az érseket. Nagyon sajnálom, hogy te egy ilyen embert próbálsz hiteles személynek feltűntetni.
aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet természetesen, és egyértelmű, hogy nem hozzád szólt a kérdésem ("Ha hasonló cipőben jársz").
aug. 11. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem én, ha valaki itt kérdésnek álcázva szeretné saját véleményét hangoztatni, akkor nehezen viseli, ha valaki más véleményen van, de ez nyílt fórum, el kell viselned. Nem izgat, hogy csak bólogató válaszokat vártál, bocsi.
aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégszív ***** válasza:
21%

NO NEM!

Egyházi dolgokba laikusnak nem szabad belemenni, mert csak meghülyül tőle!

Netán gyorsítani akarod a folyamatot? 😊

Akkor ezt olvasd el!

[link]

aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Mit érdekel téged? Meg van az oka, Nyeld le.
aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Trollokra számítottam.
szept. 12. 18:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Privátba is írhat, akihez a kérdés szól.
szept. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!