Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az normalis ha imadkozas...

Az normalis ha imadkozas kozben vibralt a szemem es felmelegedett a kezem?

Figyelt kérdés
ritkan jarok templomba. ma imadkoztam es most eloszor ereztem azt hogy elkezd vibralni a szemem (akar csukva akar kinyitva) es felmelegedett a kezem. miutan befejeztem az imat, eltunt.

jún. 18. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem normalis.

Nincs valamilyen kezdodo betegseged?

jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nem merek rá mondani semmit. A melegedő kéz viszonylag gyakran jele a Szentlélek megnyilvánulásának, ilyen nekem is volt, meg másoknak is. De természetesen nem tudom, hogy ez az volt-e.
jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 nincs betegsegem. most ez az elso ima ahol elofordult
jún. 18. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem menj orvoshoz.

Én Pókembert szeretem, mégse lenne normális ha elkezdene genny spriccelni a csuklómból.

jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Normális. Június van és 30 fok. A meleg okoz ilyen tüneteket vagy vércukor.
jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Keresd fel a háziorvosodat ha gyakran jelentkeznek a panaszok.


A "vibralt a szemem" egyébként pontosan mit akar jelenteni? Rángott egy izom a szemedben vagy a látásoddal voltak problémák?

jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 inkabb ilyen villogasok voltak… csatolok egy linket: [link]
jún. 19. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Én vérnyomás vagy vércukor problémára gondolnék ezek alapján.

Az ájulás közeli állapotra hasonlít az amit leírtál szerintem. De keress fel egy orvos ő biztosabbat tud mondani és eltudd küldeni pár vizsgálatra. Nem árt komolyan venni az ilyeneket mert egy ájulásból halálos akár másokra nézve is halálos baleset lehet ha például vezetés közben ér. De ha nem vezetés közben is leeshetsz valahonnan vagy csak betörheted a fejed esés közben.


Az ilyenek veszélyesek. Minél előbb keresd fel az orvosod.

jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ez egyszer fordult elo, akkor en biztos nem ijednek meg

a szemvibralas lehet kis vernyomas problema, faradtsag, kezdodo fejfajas jele, keveset ettel, keveset ittal, keveset aludtal

a kezmelegedes lehet a kitagult erek miatt, megnott a verellatasa a kezednek, lehet, hogy attol, amilyen pozban tartottad

az sem mindegy, hany eves vagy es egyebkent egeszseges?: ha 25 vagy, nem ugyanaz, mint egy olyan 65 eves, aki vernyomasproblemakkal, szivbetegsegekkel kuszkodik, es 8 fele gyogyszert szed, amelyeknek mindenfele mellekhatasa lehet

de ha megijedtel miatta, akkor menj el orvoshoz nyugodtan!

jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 17 vagyok.
jún. 19. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!