Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az helytálló,ha én azért...

Az helytálló,ha én azért szeretem ezeket az ördögűzős,démonos... filmeket mert a hit szemszögéből nézem őket?

Figyelt kérdés
Tehát elhiszem,hogy ezek a dolgok tényleg vannak és így vannak. És tehát az Isten harcát látom benne a sötétség ellen...

máj. 31. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Jobb esetben ezekben Isten győzedelmeskedik...
máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Én csak azért nem nézem őket, mert nem akarok be vonzani semmit sem képernyőn keresztül, és szerintem, a horrorfilmekkel be tudsz vonzani rossz dolgokat.
máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Az ördög bújt beléd, az élvezkedik.

Keress egy markos atyát és a tisztelendő egy furkósbottal kiveri belőled a gonoszt.

Van, akit sokáig kell csépelni, agyba-főbe verni, de nagyon is megéri, mert akiből egyszer jól kiverték, abba még egyszer ritkán bújik az ördög, de ettől függetlenül az kimondottan jót tesz, ha félévente megismétlik a kúrát, amitől olyan sok jót lehet nyerni és a veszély is oly nagy, hogy esetleg mégis visszabújik az ördög, meg aztán ritkán kerül két-három havi fizetésnyi pénznél többe és ez potom pénz a lelked üdvéért.

máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Szerintem tévedésben jársz, ugyanis ha a hit szemszögéből nézed ezt a dolgot elsősorban nem látványosság.

Ez a dolog számodra hanem szellemi cselekedet és elsősorban a te életedben alkalmazod hogy megszabadulj a démonjaidtól.

És ha majd Isten megadja akkor mások felé is szolgálahatsz a szabadulás területén, ezt hívják szabadító szolgálatnak.

máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
18%

"kellene ide egy idos pap meg egy fiatal pap" :D

az oedoguzeshez szukseges


valamelyik austin powers ben van persze csak forgoszekrol van szo

máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 IstenGyermeke1 ***** válasza:
39%

Az ilyen filmek értéke teológiailag nulla. De ettől még nem tartom rossznak, csak ne ezekből próbálj hittant tanulni.

És ne nagyon vedd komolyan, valóságosnak, amit ilyen filmekben látsz. Mert gonoszlelkek léteznek, csak pont nem úgy, ahogy az ilyen filmekben ábrázolni szokták őket.


#2

Mit is mondunk a “bevonzásról?” Hogy okkultizmus eszköze és mellesleg szembe megy a hittel; ezért eretnekség. Jobban, mint az ördögűzős filmek.

máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 Ezek a megszállottaságok,ördőgűzés igenis léteznek és úgy,ahogy ezekben vannak. Ha ezt tagadod igazából az is eretnekség.
máj. 31. 23:18
 8/13 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#7

Ezeket nem is tagadom. Nagyon is tisztában vagyok ezek létezésével. Ezért intek mindenkit óvva az okkultizmus minden formájától.

De ez nem változtat azon, hogy az ilyen filmekben teológiai szempontból és ha a liturgiát nézzük, vannak hatalmas pontatlanságok.

jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze ahogy minden filmes műfajban ezek közt is van minden féle de például ajánlom figyelmedbe a Rítust vagy a Pápa ördőgűzőjét. Ezekre tényleg akik pontosan tudják is azt mondják,hogy hitelesek.
jún. 1. 11:59
 10/13 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#9

Ha a valóságot reprezentálnák az ilyen filmekben, kisebb lenne a profit.

De ha nem hiszel nekem, akkor meg minek járatom a számat.

Laudetur Iesus Christus!

jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!