Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mindenfele imadatot elfogad...

Mindenfele imadatot elfogad Isten?

Figyelt kérdés
A Biblia velemenyere lennek kivancsi.
2009. jan. 5. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Csak azt ami öszhangban van az Ö elvárásával.Logikus nem?
2009. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A János4:24 megadja a választ.Mit szolsz kedves kérdező?
2009. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Legyen őszinte és igaz, és ez nem pont ezekkel a szavakkal, de benne van a Bibliában. Ezt fogadja el, és szerintem ez így helyes.
2009. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biblia az a megfelelő irányadó mérték, amellyel egy vallást össze kell vetni. Lássuk:


"Nem mindenki fog bemenni az egek királyságába, aki azt mondja nekem: »Uram, Uram«, hanem az, aki cselekszi égi Atyám akaratát.  Sokan mondják majd nekem azon a napon: »Uram, Uram, nemde prófétáltunk a te nevedben, démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?«  De én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!" Máté 7:21-23


"Menjetek be a szűk kapun; mert széles és tágas az az út, amely a pusztulásba visz, és sokan vannak, akik azon mennek be;  ellenben szűk az a kapu, és keskeny az az út, amely az életre visz, és kevesen vannak, akik megtalálják." Máté 7:13,14


A Biblia nem támogatja azt a modern nézetet, hogy Istent többféleképpen lehet elfogadható módon imádni. Hiszen „e g y Úr, e g y hit” van — írja az Efézus 4:5.


A Biblia az igaz keresztényi tanítás egészét ismételten ’igazságnak’ nevezi, a keresztényi hitről pedig úgy beszél, mint „az igazság útjáról” (1Tim 3:15; 2Ján 1; 2Pét 2:2). Mindenféle imádatot elfogadna Isten ? A fenti versek megadják a választ.

2009. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17:51-nek. szohoz sem tudok jutni
2009. jan. 6. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:

ÉN IMÁDOM A NŐKET ÉS A SZEXET AKKOR ÉN JO VAGYOK ISTENNÉL

de nem gond a nőknél jo vagyok ez a lényeg

nekem egy biblia létezik az meg a

káma szutra

2009. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
9:48nak. voltal HIV SZIDA, SZIFILIS vizsgalaton?
2009. jan. 8. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
ezek hogy HIV SZIDA, SZIFILIS ezek a ti imáitok vagy valami görög isteeen neem tom ateista vok és én a nőkkel foglalkozom nem a ti betegségetekkel bajotokkal
2009. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Istennek nincs szüksége a dicsőítéseinkre, de igenis nekünk szükségünk van arra, hogy szívünk háláját valahogyan megfogalmazzuk, mert a megfogalmazott hála nemcsak szavakból áll, hanem olyan érzést táplál a hálálkodóban, hogy mások felé ne panaszkodás jellemezze, (- a legtöbb ember, ha találkozik egy másik emberrel, szinte azon verseng, hogy ki tud jobban pananaszkodni! -) hanem az, hogy bátorítsa a másikat a szeretetre.


Isten nem nagy tetteket vár tőlünk! Ennél többet! Minket vár! Tetteink bármilyen méretűek, ha Isten iránti szeretetből valók, akkor sokat segítenek másoknak akkor is, ha ez nem látványos különösen.


Ha naponta felajánlod magadat Istennek, ha kéred reggelenként áldását, ha köszöntöd és hívod őrangyalodat, hogy vigyázzon rád, akkor már megtetted a legtöbbet, a legnagyobbat, amit elvár tőled.

2011. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Szavában éppen arra buzdít, hogy személyesen vizsgáljuk meg az Írásokat. Arra kér, hogy próbatétellel állapítsuk meg, mi az ő jó, elfogadható és tökéletes akarata (Róma 12:2). A tanításokat alá kell tudd támasztani a Bibliából. S a Biblia szerint csak egy út létezik .
2017. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!