Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kába szentély belső része mi...

Kába szentély belső része mi van benne?

Figyelt kérdés

Röviden érdekelne hogy mi van belül. Azt tudjuk hogy kivülről egy kocka épület fekete és körbe járnak az arabok Mekkában.érdekelne viszont mi van bent. Ha netán van róla fénykép az is lérdeklen hol található vagy videó.

Köszönöm.



2023. jún. 29. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg talán egy meteorit kő van benne, vasabroncsokkal körbefogva, úgy rémlik ilyesmit olvastam.
2023. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
92%

[link]

(Nem a enyém, csak a neten találtam.)

2023. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A meteorit kívül van az egyik sarkában.
2023. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Beirtam a Youtube keresobe, hogy inside the Kaaba, es az elso video:



[link]



Kovetkezo hulye kerdes: Merre fordulva imadkoznak a muszlimok, ha bent imadkoznak a Kaba szentelyben? A valasz: akarmerre fordulva lehet imadkozni.



39F incel

2023. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A Kába-szentély belül üres. A falakat belül drapéria borítja, a tetőt cédrusfa oszlopok tartják.

Én magam is a Wikipédiáról tudom.

2023. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A "kaaba inside" kulcsszavakkal próbálkozz.
2023. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
MI van abban a dobozban és abban az arany dobozban ? Az érdekel miéért imátkozik ez a sok muszlim? Ne hoyg azt mondjátok hogy egy darab fekete kö van a dobozban ami meteorit darab és azért imátkoznak? Több száz millió ember imátkozik 1 fekete meteordarabka felé fordulva? Mert ha igen eldobom a maradék agyam.
2023. júl. 12. 07:21
 8/8 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Miért, ha valami más van benne akkor jobb lenne?


És a kő nem a dobozban van, hanem a falra van erősitve:

[link]

2023. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!