Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A krisnás szerzetes férfiak...

A krisnás szerzetes férfiak nem nézhetnek rá más nőkre?

Figyelt kérdés
Találkoztam pár hete egy, a vallását nagyon komolyan gyakorló krisnás szerzetes férfivel. Volt velem egy házaspár és egy idősebb férfi, és mikor beszélgetni kezdtünk így öten mindenki másra ránézett, csak rám nem, akkor sem, mikor hozzám beszélt.. Ennek valami vallásos oka van, vagy csak simán bunkó volt?
2010. okt. 10. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez részben "önvédelem" náluk.Hiszen vallás ide vagy oda a férfi férfi marad.A nő látványa vágyat ébreszt benne,ami nem teljesülhet be,ha komolyan veszi és betartja a szabályaikat.Inkább nem néznek rád,mert túl jó csaj vagy.....:)
2010. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, nincs vallásos oka, tényleg lehet hogy csak tetszettél neki, és zavarta :)
2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fú, hát ez nagyon imponáló:D Mondjuk azzal kevésbé klappol, hogy később, már nagyobb távolságból többször is észrevettem, hogy néz. Bár ki tudja, lehet, hogy távolról nézni nem bűn?:) De azért remélem nektek van igazatok:) Az jól esne az egómnak. Köszi a válaszokat!
2010. okt. 10. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Én nő vagyok, és itt nálunk a városban szokott járkálni egy krisnás férfi, aki könyvet árul, meg adományt gyűjt, és nagyon sokszor megszólít. Ha időm engedi, el is beszélgetünk kicsit, és hidd el, rám szokott nézni ha hozzám beszél.
2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14.48

Hát nem tudom.Milyen a szexepiled,saját megítélésed szerint?.........:D

2010. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14:48: Hát ettől még rám nem nézett, és ha mégis, azonnal elkapta a tekintetét. Mindenki másra ránézett.. És én is beszélgettem olyan krisnással, aki simán nézett és le is tegezett. Ez a szerzetes magázott.
2010. okt. 10. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyéni hozzáállás kérdése, hogy inkább nem néz a jobb nőkre, vagy tudja kevésbé feltűnően kezelni. Az is lehet hogy nagyon kihívó ruha volt rajtad. :)
2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!