Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátán megpróbálja a gyehenná...

A sátán megpróbálja a gyehennába rántani eltévedt keresztényeket. Szerintetek ezek az eltévedt keresztények 1xer megtérnek Jézushoz vagy menthetetlenek?

Figyelt kérdés
A Sátán újabban azt terjeszti, hogy higyjünk a csakrákban,horoszkópban, reinkarnációban,karmában, rezgésekben, és idézzünk ahogy ök nevezik démon hercegeket.

2023. máj. 8. 10:00
 1/6 Daniel Prime ***** válasza:
Erről ez a kép jut eszembe: [link]
2023. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkit megpróbál magával rántani. Minden embert.Legyen az akár hívő, akár pogány.


"menthetetlenek?"


Az a mentetetlen ember, aki már átlényegült és megszünt a kegyelem az életébe.

2023. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem értem: ha valaki másban hisz, mint Jézus, az nem keresztény. Vagy mire gondolsz eltévedt keresztényen?
2023. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy aki megvan keresztelve, de mégis a a reinkarnációban keresi a vígaszt.
2023. máj. 8. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja így mostmár értem. Azonban a Biblia szerint ezek az emberek soha nem is voltak keresztények.
2023. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerik fel időben, hogy rossz úton haladnak, akkor személyesen döntöttek a jövőjük felől.

Jézus elmondta, hogy az utolsó napok hasonlítanak Noé napjaihoz. Ott is volt idejük a Bárka építésének ideje alatt változtatni. DE nem tették.

Csak 8 ember maradt életben.

Istent ne a számok érdekli. Az engedelmesség sokkal többet jelent neki bármilyen áldozatnál, amit a nevében tesznek.

Ha az nincs összhangban Isten akaratával, akkor hiába hivatkoznak Jézus nevére. Ezt Jézus is megmondta, törvénytszegőnek nevezi őket.

2023. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!