Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltatok már Ifjúsági Világtal...

Voltatok már Ifjúsági Világtalálkozón? Mesélnétek róla? :)

Figyelt kérdés
Programokról, érzésekről, mennyi szabadidő van, stb. :) Köszi

2023. márc. 25. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Krakkóban voltam, jó volt. Igaz, csak 4 napot voltam, nem végig. Egy nő albérletében voltunk hárman, nagyon aranyos volt. Minden nap, mire visszaértünk, valami vacsorát vagy sütit hagyott ott nekünk.

Akikkel együtt közösségben voltunk, velük egy városban voltunk, Krakkótól úgy 20 km-re. Krakkóban volt egy templom a magyaroknak kijelölve, ott voltak programok. Illetve voltak a központi programok is. Utolsó este kint aludtunk egy réten a szabad ég alatt. Élmény volt, csak nem tudtam rendesen aludni és kb 4 óra alvással vezettem másnap vissza haza. 😃

Volt azért szabadidő délutánonként, tudtunk várost nézni, mondjuk én már előtte is voltam Krakkóban.

2023. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Esetleg ha másnak is volt tapasztalata, kérjem ő is írja le.

2023. márc. 26. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
78-ban voltam Kubában az akkori Kisz-szel .Nagyon jó és szép volt.
jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!