Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek, ha meghalok,...

Szerintetek, ha meghalok, Amerikában születtek újjá?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék ott élni, úgy érzem, odavaló vagyok, és a következő életemben oda fogok születni.

2022. dec. 18. 21:27
 1/8 tgt ***** válasza:
0%
Szerintem igen.
2022. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tgt ***** válasza:
100%
De csak a 2300-as években.
2022. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz az.
2022. dec. 18. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Nincs olyan. Nincs újjászületés.
2022. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Honnan tudod?

2022. dec. 18. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs. Ki mondta , hogy van?
2022. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
én sokmindent számításba veszek. úgy állok neki hogy lehet ez az egy húzásom van, és ennyi. lehet más dimenzió bárhogy értelmezve. (remélem nem pokol, az olyan igazságtalan én oda nem.) lehet itt újrakezdés. annyi mindenben lehet hinni, egyik sem biztosabb mint a másik. úgy szeretnék elmúlni hogy mindennek esélyt adok, de jobban húzok valami újratapasztalás felé. viszont nem érezném hogy ennek pont Amcsiban kéne megtörténnie közvetlenül, ha itt is alakul valami jó, megelégszem :D
2022. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha újjá is születsz, lényegtelen hova kerülsz, mert csak a lelked tér vissza az anyagba, a tudatod, az emlékeid, a személyiséged halálod pillanatában semmivé lesz, hacsak nem digitalizálod AI-be.

Vagy vársz pár évet, hátha feltalálják a Fallout-féle Roborbrain technológiát, de Te is kikutathatod.


Vagy... - ha ló nincs, jó a szamár is elven - megtanulsz angolul, jelentkezel zöld kártya lottóra, vagy igényelsz vízumot, kiutazol Amerikába és ott maradsz, összeházasodsz egy állampolgárral és pár éven belül megkapod te is a zk-t.

Sokkal egyszerűbb, mint húzni egy "vörös mosolyt" és reménykedni.

2022. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!