Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik a gonosz, vagy csak...

Létezik a gonosz, vagy csak Isten egy meg nem értett arcát mutatja felénk?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 23:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Isten ígérete szerinti, új világ, már az lesz!

Jézus átveszi a hatalmat minden nemzet felett!

2022. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ő lesz az agresszor, mint most Putyin?
2022. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kretens ***** válasza:
100%
Egyébként én azon is sokat gondolkodtam hogy lehetne úgy is hogy nincs semmi.Vagyis se világegyetem se sötét se világos se tér se idő mintha ez az egész meg sem történt volna.De van mert érzékeljük.Ha isten öröktől való tehát mindig volt akkor a teremtés előtt is léteznie kellett.Istennek egy olyan entitásnak kell lennie akinek nem létezik idő.Idő csak nekünk létezik mert halandók vagyunk és ezáltal nem tudjuk felfogni és értelmezni azt hogy valami mindig volt vagyis nem volt kezdete és nem lesz vége.De ez még mindig nem magyarázza azt meg hogy akinek hatalma van a teremtéshez és mindent tud a jövőről is akkor miért kell olyan élőlényeknek is születni mint az ember akik közül már eleve lesznek olyanok akik szörnyű dolgokat fognak elkövetni.Erre nem válasz a szabad akarat mert már eleve mindent tud előre még mielött megtörténne ha létezik isten.
2022. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben, ha Isten legalabb egyszer változást okozott, vagy csak megmozdult, akkor már van ideje, tehát van kezdete is, így nem nevezhetjük Istennek!
2022. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!