Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valóságos dialógusok hiányának...

Valóságos dialógusok hiányának ellenszereként valóságos lehetőségek?

Figyelt kérdés

Bizonyára többen vannak így, ahogy én: beszűkültek a valóságos emberi dialógusok az életemben. Azt gondolom, ez általános jelenség ebben a rohanó világban, és különösen az utóbbi időszakban.

Próbáltam már keresni megfelelő katolikus közösséget a környéken (Bp.), de nem maradtam meg sehol, amiben közrejátszhat, hogy alig van szóba jöhető csoport, 40 felett vagyok, egyedülálló, és sokszor egy előadás végighallgatása a közösségi alkalom, amit szerintem az emberek otthon is meg tudnak tenni, sok videó áll rendelkezésre. Ha mégis tudnál olyat, ahol motiválóbb a program, ne kímélj :)

Nem keresztény körökben sem maradtam meg, ütközések miatt.

Ha olyan keresztény nő vagy, aki hasonló cipőben érzed magad, és érdekelne egy zöldben való séta, akkor egy üzenetet írj kérlek, szerintem egy ilyen beszélgetés csak a jó irányba vihet. Most még lehetne találkozni valóságosan, nem marad ez sokáig így... most szép az idő is, minden adott.

Negyvenvalamennyi éves katolikus nő, Budapest



2022. ápr. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nap gyülekezet Deák tértől nem messze.
2022. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Krisztus Magyarországi Gyülekezetének vasárnaponként 10:30-tól van istentisztelete a Lurdy Ház Konferenciaközpontban (az LCD képernyőn fel van tüntetve, melyik teremben).

Az istentisztelet után közösségi idő van, amikor lehet bármiről beszélgetni, lelki, mélyebb dolgokról is.

[link]

2022. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!