Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem félnek a Mindenható...

Nem félnek a Mindenható Istentől ezek a világ nagyhatalmú vezetői?

Figyelt kérdés
Nem gondolnak arra hogy egyszer lejar az életük? Putyin, Biden, Ilyenek akik haboruert felelosek. Megvan írva: Róma 14:10–12 így szól: „Hiszen mindnyájan oda fogunk állni Isten ítélőszéke elé… tehát mindegyikünk maga fog önmagáról számot adni az Istennek.” A 2 Korinthus 5:10 pedig arról ír, hogy „Mert mindnyájunknak leplezetlenül oda kell állnunk a Krisztus ítélőszéke elé, hogy mindenki megkapja, amit megérdemel, a szerint, amit e testben cselekedett: akár jót, akár rosszat.” .. Majd ha Putyint meg Bident be dobják a tüzes toba lesz ott sírás, fogcsikargatas, ott már semmik lesznek Istennel nem szállhatnak szembe
2022. márc. 18. 07:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

1-es

"Az megvan, hogy nem mindenki hívő? :D"

Meg, de ez a kettő pont az, vagy azt mondja magáról.


Kérdező, örülünk, hogy végre, ha döcögősen is, de kitaláltál egy igazi kérdést (vagy koppintottad).

2022. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem félnek tőle mert ők a mindenható tervét végzik jelenleg. Be kell teljesednie annak amit Jézus irt hogy nemzetek támadnak nemzetek ellen satöbbi
2022. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Béke és biztonság legyen veletek!
2022. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A világ nagyhatalmú vezetői kb. mind ateisták akiknek komplexusa van.
2022. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
14 Orbán Viktor elvileg keresztény. Nem tudom eldönteni, hogy most tényleg hisz vagy sem. Mert amit Lőrinccel elloptak az szerintem már sok, kb. ha én 10 bankot kirabolnák vagy többet. Nem tudom Istennek erről mi a véleménye, majd meglátják.
2022. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
10%
Melyik istentől? Több ezer van a különböző vallások szerint.
2022. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%
15# Orbán Viktor elvileg keresztény? Azért választotta szlogenének a "béke és biztonság"-ot amitől minden nem alvó kereszténynek meg kéne szólalnia a vészcsengőnek. Az utolsó idők utolsó napjainak utolsó óráiban vagyunk. Háborús fenyegetettség van és világjárvány. Mi másért kellene most kiáltozni mint békéért és biztonságért?
2022. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17 örülök, hogy te is így látod, mert én is azt veszem észre, hogy minden napra jut egy borzalom. Csak azt furcsálom, hogy a többiek nem veszik észre, hogy halad az emberiség a vég felé. Ilyenkor azt mondják, hogy "régen is volt pestis járvány" mintha ez megnyugtatná az embert ;))
2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17


1. Thesszalonika 5:3 Mert a mikor ezt mondják: Békesség és biztonság, akkor hirtelen veszedelem jön rájok, mint a szülési fájdalom a terhes asszonyra; és semmiképen meg nem menekednek.

2022. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18


"én is azt veszem észre, hogy minden napra jut egy borzalom. Csak azt furcsálom, hogy a többiek nem veszik észre, hogy halad az emberiség a vég felé"


Miota?

A világ mindig ilyen volt, de csak azt erezzuk at, amit momentan a sajat borunkon tapasztalunk.

Az I. vilaghaboru szornyusegeit nem kell ecsetelni, es a kozben es utana dulo "spanyol influenza" jarvany tobb aldozatot szedett, mint a haboru.

Sok arab orszagban legalabb 10 eve az folyik, ami most Ukrajnaban, csak az messze van, es ugy latszik, nem vetted eszre.

2022. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!