Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minek örülnél, ha mi történne...

Minek örülnél, ha mi történne veled halálod után?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Remélem nem lesz semmi a halálom után, elenyészek és elpusztulok, semmivé válok.
Szeretném, ha lenne Túlvilág és a Mennybe kerülnék.
Én a reinkarnációnak örülnék a legjobban, ha egy másik testben tudnék újjászületni, új életet kezdeni itt a Földön.
Remélem egy másik univerzumba kerülök.
42 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha valaki megenne, de az sem volna baj, ha csak bekaparnának az lépcsők alá.
2022. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Elhunyt szeretteimmel szeretnék újra találkozni. Hogy a mennyben, vagy egy újabb életben, azon még nem gondolkodtam.
2022. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Az mindegy, mert az lesz ami lesz, nem pedig amit akarunk.
2022. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha mennybe jutnék ott az ördög mar nem tudna vádolni
2022. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Én egy új életet szeretnék, emberként vagy hasonló, bolygólyát domináló intelligens életformaként.

A szeretteim el nem szeretnék találkozni majd, max néhánnyal, mert meghaltak, elvesztettem őket, a földi életem hátralévő részében nélkülük fejlődtem, borzalmas lenne szerintem látni őket újra és tudni, hogy kb végignéztek engem (vagy letojtak magasról, de ugyanúgy ott kell tengenem-lengenem velük)

Ami még zavar, hogy nem minden szerettemet szerettem, nem értenek meg, egyikük konkrétan folyamatosan bántott engem, anyámat, apámat, tesómat, nagyszüleimet, na, ha meghalok és meglátom, öreg, remegő, visszeres kezeimmel amilyen erősen csak tudom megütöm és szólok Istennek, hogy vigye el máshova, mert én nem fogok vele egy Mennyországban ücsörögni.

2022. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
#5 Neked emiatt mem kell aggodnod mert eroszakos emberek nem fognak a mennyországba kerülni
2022. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Viszont egy csomó kritéria van, ami "kizár a Mennyből"

Ha valaki "csak" verbálisan erőszakos, rosszindulatú, ha felpofozza anyja, visszaüt és véresre karmolja, de egyébként nem verekszik és alapvetően olyan, hogy a családot bomlasztja, de face to face mindenkivel, aki nem rokon kedves. Káros szokásoktól mentes, monogám, konzervatív, szorgalmas, az milyen kategória?

2022. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Garanciát szeretnék arra, h ilyen képességekkel, mint a mostani, ne szükethessek újjá. Ha újjá akarnak születtetni, akkor adjanak meg minden hatalmat, pénzt, képességet arra, hogy a szegényeken, elesetteken segíthessek, és egyben harcolhassak a gonoszság ellen, ennek az egynek látom értelmét. Az, hogy most itt kínkeservesen önnfenntartok, semmi értelme nincsen, haszontalan.
2022. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Isten katonája szeretnék lenni, aki harcol a szegényekért, üldözöttekért, betegekért, hajléktalanokért, állatok jogaiért, stb.
2022. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: Ezek nagyon szép célok. 😊😊
2022. márc. 8. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!