Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért mondják azt egyesek...

Miért mondják azt egyesek hogyha felfedeznénk egy fejlett földönkívüli civilizációt akkor káosz lenne a vallásoknál és megszűnnének?

Figyelt kérdés
Facebookon volt egy hír ahol egy kutatásról írtak ebben a témában hogy hogyan reagálnának az emberek és a kommenteknél mindenki írta hogy tuti káosz lenne a vallásokban. De miért? A vallások sehol sem zárják ki más értelmes létformák létezését. Egyik vallás sem tanítja hogy csak itt van élet és kész. Szóval mire alapozzák ezt a kijelentést egyesek?

2022. jan. 1. 03:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem szűnnének meg, csak átalakulnának. Ma már egyik vallás se gondolja, hogy az istenek az olimposz hegy tetején laknának, vagy egy felhőn csücsülve szemléli a történéseket. A képzeletbeli lények mindig is az ismert vidék határán laktak, és költöznek egyre messzebb, ahogy tágul a tudásunk.
2022. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert földönkívüliek nem léteznek mint ahogy az istenek sem léteztek soha.

Elárulom nektek hogy az istenek szerepet a Virrasztó angyalok meg azok gyermekei, a nephilimek játszották el. A Satan azt akarta hogy a későbbi korok emberei a nephilimeket imádják istenként és Jézus ne születhessen meg és mindenki a pokolba kerüljön.

A Diavolnak ugyanez a célja most is hogy mindenki elkárhozzon. Vigyázzatok nehogy a cselvetéseivel becsapjon. A földönkívüliek, ufók szerepét neohilimek, démonok, Virrasztok jatszák el. Bár úgy tudom a virrasztokat Isten lekötözte a föld alá de van azoknak azért hatalmuk vanamennyi. Azért csinálja a Diavol hogy hítesse el az emberekkel hogy a földön kívül is van élet és Isten hazudik hogy nincs mert nem írja a Biblia meg ha azok gekylettebbek technikailag akkor jobb az istenuk és azt imádjuk hogy mi is felylettek legyünk nevezte az Istent Jézussal. És axpapokat is megvehető a gonosz meg az egyházi személyeket, ők se tudják kik a földönkívüliek. Én tudom mert szegény, méltatlant a Lélek felvilágosított és soha nem néznek fel rájuk. Hacaginoszt látnám is a szemébe mondanám hogy tudom az igasságot az istenekről és a földönkívüliekről és leírom mindenféle, nem érdemli meg az örömöt hogy az embereket karhozatba taszitsa.

2022. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert ufok nincsenek , bukott angyalok adják ki magukat ufonak hogy megtévesszék az emberiséget. Ezért van ennyi ufo látomás, meg hogy ufokat látnak mert a bukott angyalok szórakoznak az emberekkel
2022. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem most nem az érdekel hogy mi az UFO (azonosítatlan repülő tárgy) vagy a földönkívüli egyesek szerint, hanem az hogy miért befolyásolná a vallásokat HA lennének.
2022. jan. 1. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
$4 Azert mert a Biblia nem ir arrol hogy lennének mas bolygók a földön kivul. Nap meg a hold is a föld kupolajara van felaggasztva. Az űr létezésêt is a NASA meg a világ találta ki.
2022. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


A Biblia ír róla hogy megteremtette a csillagokat. Tehát nem ragadtak le annál hogy Hold, Föld, Nap és megvagyunk

2022. jan. 1. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 de azok csak csillagok sehol nem emliti hogy bolygók lennének. Sima csillagok. érted? többet nem kell belemagyarázni mint ahogy a világ teszi
2022. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A vallások megmagyaráznák a földönkívülieket is. Van, ami teológiailag embereknek tartja őket. Van, ami szerint bukott angyalok, még akkor is, ha emberszerűen jelennek meg. Van, ami alapból azt tanítja, hogy a világon nagyon sok értelmes faj él, mi csak az egyik vagyunk.
2022. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Ezen nincs mit magyarázni. A földönkívüliek bukott angyalok gyermekei meg a démonok mert a Virrasztó angyalok akik az emberekkel csináltak gyerekeket be vannak zárva a föld alá de mivel maradt hatalmuk ezért van a föld mélyén élet. Az utazás a Föld középpontjában film megmutatja hogy milyen szörnyek meg is emberek élnek a föld alatt és ezeket a Virrasztok csinálták.

A sátán a vallasokat a fejezeteket ferkevakarka vezetni hogy Isten hazug és eltitkolj hogy a földön kívül van ehet, sőt később a földönkívüliekrol kiderül hogy felylettebb a tehnologia jun és akkor más istenuk is lehet és az jobb mint a miénk mert többet ad nekik és akkor iszentbel kell hagyni és az O iszenukhoz menni és imádni hogy nekünk is olyan gelylett technológiának legyen. Mert a földönkívüliek vagyis igazából a sátán angyajai akkor tanítanak ha őket szolgalod. A végén ki fog derülni hogy a Satant imádják az emberek de akkor késő lesz nagyon. A legeskegvegen a pokolba a sátán fel fogja nyitni az emberek szemét hogy hát ti hülyék, én játszattam el a demonaimnal az ufók szerepét meg a mitológiai isteneket is. A jejenesekbe meg volt írva hogy visszahozni a földre és hogy én kiadók magam a világosság angyalának és ha lehet a kiválasztottak az ferlevezetem

Ezeket irja Enoh könyvet és az ortodox egyház tudja. Az ortodox egyháznak van az igasság meg a Reformátusoknál csak a refik Kálvin kettős eretnekségén kívül semmit se akarnak elfogadni, se Szenthagyomanyt se a Szentatyák tanításait. Pio atya is nagyon sokat mondott az ítelet napjáról.

Ne hagyjátok magatokat ferlevezetni, az ufók csak démonok és bármit mondanak az hazug.

2022. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Úgyis kitalálnának rá valamit az egyházak, évezredes gyakorlatuk van összevissza kamuzásban.
2022. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!