Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Messiás második visszajovetele...

Messiás második visszajovetele már nagyon-nagyon közel van?

Figyelt kérdés
Addig kielvezhetem az eletet mielott meghalok? Nem tudjuk mi van halal utan
2021. dec. 7. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen a covid oltas kötelezove tétele egyértelmű jel
Nem
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem, egyelőre nem tervezem, hogy visszajövök.

aláírás: a Messiás

2021. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mondd, olvastad valaha a Bibliát? Az áll benne, hogy "nem tudjátok sem a napot, sem az órát". És ez nem csak 2000 éve volt így, hanem most is érvényes. Nem tudjuk, nem is tudhatjuk.
2021. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

2030 elott nagyon nem valoszinu, hogy visszajon.

Tudhatjuk, hogy mi van a halal utan, de ehhez angol tudas szukseged, mert nem lattam, hogy magyarra leforditottak volna. Tudom, sokfelet irkalnak, mondanak a halal utani eletrol, de abban sok a hamissag. Az Igazsagnak utana tud jarni az, akit nagyon erdekel.

2021. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
#1-es vagyok. Természetesen viccnek szántam, amit írtam, és #2-essel értek egyet. Nem azzal kell foglalkoznunk, hogy jósolgassunk egy olyan eseményt, amit emberi ésszel nem lehet felfogni, hanem hogy felkészültek legyünk arra, hogy bármikor bekövetkezhet, a legváratlanabb pillanatban is. Ajánlom az alábbi "Do not Predict, Prepare" című videót (angolul van és 15 perc): https://www.youtube.com/watch?v=wJ6M8hs0nfs&list=PLTipLYSAbO..
2021. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Erre még maga a pápa se tudná a leghelyesebb választ megadni.
2021. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer találtam egy idővonalat az interneten, ami már beteljesült és még beteljesületlen próféciákat ábrázolta lineárisan. Eszerint miután meghal az angol királynő, Németországban elszáll az infláció és emiatt összeomlik a gazdaság és Oroszország végleg elzárja a gázcsapot Európa felé, kitör a harmadik világháború és az után jön vissza Jézus.
2021. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6 ez oké, nem teljesen irreális, de mennyivel utána? És az egyes események között mennyi idő telik el? Nagyon nem mindegy, hogy 2 hónap vagy 200 év.

És mi köze a HRH Bözsi néninek a német inflációhoz?

2021. dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
A Bözsinéninek nincs köze a német inflációhoz, ahhoz a most hatalomra kerülő komcsiknak lehet köze. Nekik lesz 4-8 évük tönkretenni a gazdaságot, Bözsike féllábbal már a sírban van, a ruszkikat meg nem kell senkinek bemutatni... Szerintem 2030-35 körül beüt a krach.
2021. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KZitus ***** válasza:
41%

Szia

Vajon miért foglalkoztat ennyi embert ez a kérdés(mint tégedet is)?

Nem vagyunk ezzel egyedül. Már Krisztus tanítványai is feltették uruknak ezt a kérdést a Máté 24 fejezetében? Mit válaszolt Krisztus nekik? Tényleg nem adott meg nekik dátumot, de leírta, mi lesz a jele az eljövetelének. Egy része beteljesedett, mielőtt a rómaiak lerombolták Jeruzsálemet. De a jel jelentős része napjainkban teljesedik. Sokan azt mondják mindig volt háború, földrengés és járványos betegségek, éhezés....De egy időben egyszerre mindegyik, és ilyen gyakran mint az utóbbi időben még soha nem volt. Csak figyelmesen kell olvasni a Máté evangéliumában, és a Lukács 21 fejezetében Krisztus szavait.

Dániel szintén leírt próféciákat, amelyek napjainkban teljesednek. El is mondta Istennek, hogy ő írja, mert ezt kapta parancsba, de nem érti amit ír. Mit mondott neki Isten?

"Te pedig, Dániel, tartsd titokban ezeket a szavakat, és pecsételd be ezt a könyvet a vég idejéig. Sokan fognak kutatni, és BŐSÉGES LESZ az IGAZ ISMERET." Dániel 12:4

2021. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mennyi forintba kerul a szent lekek(ruach ha kodesh)?
2021. dec. 10. 00:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!