Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyónhatok katolikus templomban...

Gyónhatok katolikus templomban? Nagy szükségem lenne rá. Vallásom Ortodox, nem voltam elsőáldozó.

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Római Katolikus gyonhat meg aldizhaz ortodox templomban?
2021. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Áldozhat. Azt érzem hogy ortodox kell elsöáldozó legyen. De aki római katolikus és elmegy az ortodox templomba akkor gyonhat meg áldozatát anélkül hogy ortodoxnak bemeritsék?
2021. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
#12 Az a gusztustalan szokás hogy újra kell keresztelni a már egyszer megkereszteltet szerencsére megszűnt az ortodox keresztényeknél. Én katolikus vagyok, es nekem azt mondták amikor ortodox országba (Bulgaria) utaztam, hogy ha nincs katolikus szertartás, de szeretnék vasárnap gyónni es áldozni az ortodox is érvényes.
2021. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Én ajánlom menj és beszélgess egy pappal, jót tenne azért és biztos imádkozna érted, adna valami tanácsot.. Isten áldjon
2021. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!