Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha pun@it akarok kérni azt...

Ha pun@it akarok kérni azt kitől kapom meg inkább a Sátántól vagy Istentől?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy minden jó dolog ami a földön van az lucifer tulajdona úgy hívják Mammon A punci élvezete az kinek a tulajdona?

2021. aug. 3. 08:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire irigy vagy ránk, miért nem térsz meg? Senki nem kényszerít, hogy a sátáné legyél


ma 10:36


Köszi,de maradok a győztes oldalon...Nézzük csak meg mit kínál a kereszténység: szolgaság, megalázkodás, félelem, megadás, elfogadása a sorsnak. Ellenben a sátánizmus: szabadság, büszkeség, bátorság, a saját sorsunk irányítása. És a sort mindkét esetben lehetne folytatni. A sátánizmus nem azt hirdeti, hogy legyünk jámborak, jók de azt sem, hogy ész nélkül, indokolatlanul gonoszak, ám nem helyteleníti a gonoszságot. A legtöbb ember gonosz még a "jók" is sőt olyan, hogy jó ember nincs is, mert mindenkit az önös érdekek vezetnek. Lehet bárki bárkivel bármilyen kapcsolatban, minimum egyszer úgyis csalódni fognak a másikban. Az emberek nem a gonosztettek megtételétől félnek vagy tartózkodnak, hanem a gonosztetteik következményeitől. Példa az ha valaki magasabb pozícióba kerül a másiknál, mindjárt megnő az arca és sokkal többet enged meg magának, mint azelőtt, hiszen már nem fél a következményektől, mivel már ő van a nyeregben és megteheti.


Az meg hogy a logika bizonyítaná a bibliát nevetséges.

2021. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A jövőre nézve két lehetőség van, amik így is úgy is Urunk győzelmét jelzik majd. Az egyik az, hogy ezután az emberek nyíltan fel merik vállalni azt, hogy kihez tartoznak s ez nem lesz szégyen a számukra, ahogy ma az ateizmus sem az, pedig úgy 100 éve az is olyan dolog volt, amit jobbnak láttak eltitkolni. A másik eshetőség az, hogy végleg eltűnik minden vallás, eltűnik minden süket bla-bla amivel ösztönözni akarták a népet, hogy legyenek „jók” na meg a perselyeket tömjék. A megmaradt maradék istenhívő éhen fog pusztulni és akkor látják meg, hogy eddig sem az isten segítette őket, hanem az agyilag leszedált hívek! Már így is mi vagyunk többen csak a javának még csukva a szeme de egyszer ők is tudatukra ébrednek!
2021. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A keresztlények azt hazudják,hogy a Sátán és isten közötti harc értünk emberekért folyik.Van ám egó...."

Nem, ezt ti hazudjátok. Isten nem küzd senkivel. Aki akar üdvözül, aki akar, elkárhozik. A sátán már le van győzve

2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"A sátán már le van győzve"


Nézz körül a világban akkor mégegyszer...az üdvösség igérete ócska vigasz csak.

A Sátán győzött, hiszen a mai napig Ő uralkodik és ez így is marad! Ez nem a mai időkben lett így, hisz már a bibliában is e világ urának nevezik, pedig az nem tegnap íródott és azóta a kereszténység szemszögéből nézve csak rosszabbodott a helyzet.

2021. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"A Sátán győzött, hiszen a mai napig Ő uralkodik és ez így is marad!"

Hagyjad már. Ha a főnököd lenne a góré, most nem én uralkodnék rajtad, hanem fordítva. De ahogy a sátán, te is eleve vesztes vagy. Pl. evolúció. Ekkora marhaságot így benyalni:) ÉS tudod, hogy hazugság. Tehát a vesztes oldalon vagy, mint a sátán, a főnököd


"pedig az nem tegnap íródott és azóta a kereszténység szemszögéből nézve csak rosszabbodott a helyzet."

Tényleg, nekem is milyen rossz az áldásokkal teli életem:) Ti meg hajlongtok a sok lmbtq-s aberrált előtt, ez való nektek, csókolgatjátok a büdös lábaikat


".az üdvösség igérete ócska vigasz csak"

Ok, tartsd így, engem nem igazán érdekel


"A Sátán győzött, hiszen a mai napig Ő uralkodik és ez így is marad!"

Azt megmondanád, hogy te, mint ateista hogyan hiszel a sátánban? Ja, hogy eddig fel sem tűnt, hogy megint össze vissza beszélsz?:)

2021. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Vicces,hogy úgy beszélsz mintha ismernél...

Te uralkodsz rajtam? Miből gondolod ezt?

Az lmbtq hogy jön ide?

Az evolució elleni magánharcoddal minek alázod meg magad sokadjára?

Az írásaimból hogy jött ki,hogy ateista vagyok?

A kereszténység szerint a Sátán a föld ura-ezt nem fogtad fel?Elnézve e világ mérhetetlen gonoszságát talán vitatod?Vagy az istenednek aki egyszer jött csak a földre és megszégyenítve távozott talán így tetszik?


"Tényleg, nekem is milyen rossz az áldásokkal teli életem:) Ti meg hajlongtok a sok lmbtq-s aberrált előtt, ez való nektek, csókolgatjátok a büdös lábaikat"


A kereszténység nyilván csak rólad szól ugye?Amúgy meg a pápáitok undorító szokása a lábcsókolgatás.


"".az üdvösség igérete ócska vigasz csak"


Ok, tartsd így, engem nem igazán érdekel"


Igazad van miért is érdekelne téged bármi az arrogáns trollkodáson kivül merthogy a kereszténységhez semmi közöd az nyilvánvaló.


Nagyon sikeresen járatod le azokat akik tényleg hisznek istenben,ezt azért megadom.Legalább újra leírhatod mint egy óvodás,hogy TE nyertél.

2021. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A nőktől.
2021. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Lucifer tulajdona a mammon? What?


Lucifer a vezetője a bolygónak, de minden istenben kezdődik és végződik.


Kérd a spirituális segítőidet. De még jobb ha manifesztálsz.

2021. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mammon az egyetlen hely ahol a mágia előfordul.Gondolok itt a keresztény mágiára is.A hivatásos vatikáni ördögűző pap Amorth is megmondta nincs fehér (jó) mágia csak mágia van és amennyiben ez működik az mindig az ördög műve.
2021. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sátántol kapom meg ha vissza gonolok,az övé minden jó dolog
2021. aug. 9. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!