Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek az Isten adta az...

Szerintetek az Isten adta az emberiségnek ezt a vírust?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 16:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18%

"szabad akaratot is adott"

Speciel a szabad akaratunkkal nem okozunk földrengést, vulkánkitörést, aszteroida becsapódást, és egyelőre ezt a vírust se mi gyártottuk.

Ezekről az isten gondoskodik.

2021. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Több száz vírus létezik, erről meg már bebizonyították, hogy mesterségesen lett létrehozva, és valószínűleg elterjesztve is.


Ahhoz hogy észrevedd hogy el vagy nyomva sokszor le kell nyomni a fejed, hogy észrevedd és rájöjj hogy vannak akik feletted állónak képzelik magukat. Ha Istennek az a terve, hogy felemelkedj, és esetenként létrejöjjön egy egység az emberiségben (de jó is lenne) akkor jól csinálja.

2021. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
21: Szerintem a kínai laborból került ki, hála annak az embernek. Szerintem egy rákos kínai lehetett, úy volt vele, ha ő meghal, akkor haljanak vele többen és elpufogtatta az üvegcse tartalmát a szomszédos piacon.
2021. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 exronin ***** válasza:
55%

Évekig mentőztem. Láttam gyerekeket, csecsemőket meghalni.

Láttam fiatal szülőket rákban meghalni.

Láttam becsapódástól szètrobbant családokat.

Olyan sok mindent láttam, hogy te a kis lelkeddel szólítva menekülnèl, ha csak három cifrább esetet elmesèlnèk.

Ha azt mondom, hogy nincs isten, akkor tudom, hogy miről beszélek.

2021. máj. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Juliusz48 ***** válasza:
75%
Az hogy valami elkezdődik mutálódni, a természet törvénye, hisz ha nem tenné vagy nem tudnánk róla mert nem létezünk, teljesen egyforma lenne minden. A szerves élet kezdetéhez elég volt egy kiindulási állapotnak létrejönni, és attól kezdve, hogy mennyi ideig tartott az a 7 nap lényegtelen. A vallás nem magyarázat, ahogy az Isten tagadása sem, a létére, vagy nemlétére, viszont az általa meghozott szabályok nagyon is fontosak az emberi együttélés normális mederben tartásához a társadalmakban. Gondoljon csak mindenki bele, ha elveszed a földművestől az összes termékét, mert most erősebb vagy, mit fogsz utána enni, ha már éhen halt. Az ember kb 60 napig él még az utolsó étkezése után, a természetnek meg ennél több kell, hogy újra ennivalót tudjon biztosítani. Nálunk és a föld jelentős részén. ez nagyjából 1 év a következő termésig. Bár az ember képes volt megszervezni ezt rövidebb idő alatt is, megfelelő mennyiségű tudás birtokában, de ez szét van osztva köztünk, hogy észrevehessük az egymásra utaltságot, megfelelő szellemi színvonalon.
2021. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
15%
Ez az isten dolog pont akkora baromsag mint ez a virus ! "isten" a fejetekben letezik !!! A "koronavirus" szinte 80 eve letezik !!! Ezt a valtozatat az amerikai hadsereg hozta letre Afganisztan-ban ! Egy 20 fos amcsi katona resztvett egy Woohan-i katonai bemutaton es szetszortak a virust ! Az a 20 amcsi katona 11 nap utan elhunyt ! Errol mindenki kussol !!! A kinai gazdasagot akartak lebenitani ezzel. Aztan rajottek hogy repulokbol ki lehet permetezni a nepre es igy fellendul a vegyipar !!! Emlekezzunk vissza mit mondott cristine lagarde 2018-ban ???
2021. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Források?
2021. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
43%
Sem Isten, sem ördög nem adta. Mivel nem tudja élő ember hogy léteznek e.... van erre kézzel fogható magyarázat. Az emberiség fogja egymást elpusztítani. A nagyhatalmak csinálják mert túlnépesedett a föld. Ez népirtás. Ami ezen a földön van akár jó akár rossz nem fogható se Istenre se Sátánra(ördögre) mindent mi emberek csinálunk. Gyűlöletet, pusztulást mindent az ember alkot meg és rombol össze. Nincs szeretet a világon! Pedig egyszer a politikusok mindenki meghal. Inkább össze kellene tartani s szeretni egymást. Gonosz az emberiség!!😢☹️😞
2021. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!