Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Online játék közben két török...

Online játék közben két török újdonsült barátom muzulmánna avattak a tudtom nélkül. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondták, hogy olvassam el a Sahádát, amit küldtek, csak akkor még nem tudtam hogy mi az, és utána azt mondták, hogy már muszlim vagyok. Utána néztem, és minden szabályszerű volt. Eddig ateista voltam. Gondoltam, hogy elkezdem gyakorolni, mert érdekesnek tűnik, de a ramadáni böjt, meg a disznóhús tilalom az nem menne.

2021. jan. 9. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lettél hirtelen ateistából hívő?
2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj vedd be a szigevári várat.

Vagy ha Eger közelebb van, akkor azt.

Maszk legyen nálad!

2021. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Barátom! Te teljesen zokni vagy!
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
húztak egy strigulát, hogy most az allah előtt szuperkedvesek lesznek, hogy valakit hirtelen bemuzulmányosítottak a törökök. Hogy a kérdező tudtával vagy tudta nélkül, az tök mindegy, mert a lényeg, a bemuzulmányosítás legyen meg és a strigula és az allah előtt a szuperkedvesség
2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a kérdező vicces akart volna lenni vagy tényleg ennyire sötét
2021. jan. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség, nem vagy muszlim csak mert felolvastad a Shahadát, ennek kb annyi értelme van mintha egy lelkész lelocsolna gyanútlan embereket és azt mondaná, hogy ezzel megkeresztelte őket vagyis keresztények lettek. Nem tudom hol néztél utána de az illető tudta nélkül nem érvényes.
2021. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
biztos nagyon megszállta a kérdezőt az allah szelleme, miközben a sahadahát olvasta
2021. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lux morulus ***** válasza:

És kérdez vazzeg! Kérdez! Begombázik vazze...oszt KÉÉÉRDEEEEZ!!!!

Hihetetlen.

2021. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!