Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogylehet elküldeni a jehováka...

Hogylehet elküldeni a jehovákat amikor itt járkálnak ujságopkkal meg ilyen sza rokkal? Mi a legegyszerűbb kifogás?

Figyelt kérdés

Az előbb 10 en valahánypercet voltam kint velük

elmesélem

én gépeztem és 1szer csak azt hallottam hogy csengetnek

kineztem az ablakon és 2 öreg 100 és a halál között(1 néni és 1 bácsi)(akkor még semmivel a kezukben)

kimentem akkor már az örtorony meg ilyen marhaságokkal voltak "felvértezve"

meséltek válságróll,háborúrol,isten haragjáról,glob.felmelegedésről, meséltek a szegedi bulijukrol hogy inkabb arra menjek mint a szigetre

stb...

mitcsináljak ilyenkor


2010. aug. 9. 15:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

am tényleg szokott lenni valami összejövetelük ahol meztelenkedés meg orgia van meg ilyenek

tom nem ide illik csak faterom megemlitett valami ilyesmit az elobb és kivancsi vok rá hogy van e ilyen vagy hogy igaz e

2010. aug. 9. 15:32
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Mond nekik:

-Maguk többen is járnak erre? mert az előbb már volt itt vki.

- Ja értem. Akkor viszlát.


És naggyából ennyi is volt, nem traktálnak tovább.:D

2010. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát én ezen nem szoktam gondolkodni. El küldöm őket a ..csába. Egyébként sem szeretem a kéregetőket, mindegy milyen vallásúak. De a jehovák meg különösen szemtelenek. Egyszer álltam a posta előtt és telefonáltam, odajött a srác, és elkezdett hozzám beszélni. Ránéztem, először még türelmesen mutogattam neki, hogy éppen beszélek, de csak mondta tovább, hogy csak egy perc, meg stb. Na akkor félreraktam a telót, és jó alaposan elküldtem a srácot a francba. A körülöttünk állók meg megtapsoltak. Mégis mit képzel magáról. Na az ilyen kéregetők miatt útálják a jehovákat a környékünkön. Legalább küldjenek ki normális, illedelmes embereket!
2010. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem tartom valószínűnek, hogy igaz lehet.

Az első kérdésedre pedig: Köszönöm , nem kérek, köszönöm, nem érek rá. Nem szoktak erőszakoskodni.

2010. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mondd nekik azt, hogy te tiszteletben tartod a hitüket/vallásukat és cserébe ők is tartsák tiszteletben a te hited/vallásod, ami sajnos nem ugyanaz, mint az övék, de te nem is akarod meggyőzni őket, hogy a tiéd jobb, ezért ők se tegyék.
2010. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 15:37-es tuti jehova. És miért ne lehetnek igaz, amit az egyik válaszoló írt? Nekem is volt egy sztorim, amikor éppen a cégem megyei igazgatójával beszélgettem az utcán, és szónélkül odajött a srác (igaz köszönt), de kérdezés nélkül el kezdte mondani, hogy mit akar. A főnököm is elküldte...
2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki latta az Airplane-t, az tudja, mit kell tenni (amikor megy be repterre a f@szi es megallitjak folyamatosan, es meg a borjako is lekerul rola)... :-D
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nem utálom egyiket sem, de így szoktam lekoptatni őket, gyorsan és hatásosan.


Jehovistáknak:

- Kösz, de nem érdekel. Tényleg nem érdekel. Na viszlát!


Alkesz kéregetőnek:

- Nem adok semmit, felejts el!


Krisnásoknak:

- Bocs, de nem érek rá. Sietnem kell.


Ha Telefonon hívnak cégek különböző faxságokkal:

Akkor csak rákérdezek.

- Honnan tudja a telefonszámomat?

Akkor kérem töröljön az adatbázisból. Köszönöm.

2010. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Ők nem Jehovák...Jehovának Istent hívják.Őket pedig Jehova tanúinak.Az igazi tanúk nem kéregetnek,de lehet nekik adományt felajánlani.Ebből készítik a könyveket,bibliákat,újságkiadványokat,amiket aztán ingyen adnak bárki számára,aki igényli,valamint jótékony célokra fordítják,támogatják belőle például az otthontalanokat és más bajbajutott embereket.

Régebben engem is zavart,ha becsöngettek,de aztán egy ismerősünk is tanú lett és felkeresett minket,azóta közösen tanulmányozzuk a Bibliát,megismertem több tanút is,mind nagyon rendes emberek,a Biblián kívül még sok más érdekes dologról el lehet beszélgetni velük,sokat tanultam tőlük.Most már nagyon pozitív róluk a véleményem.

Az biztos,hogy olyan orgiákban meg hasonlókban ők nem vesznek részt.Biztos olyas valaki találta ezt ki,aki le akarja járatni őket.

2010. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Krisnásoknak:

- Bocs, de nem érek rá. Sietnem kell."


Én azt mondtam:ne haragudj,nem érek rá..

Erre ő:nem haragszom,nem is tudok haragudni és nem is szabad haragudnom...(a többit már nem hallottam)

2010. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!