Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nèmelyek mièrt haragusznak ha...

Nèmelyek mièrt haragusznak ha bibliábol valaki idèz ès a vallásuk gyakorlása ellen szól?

Figyelt kérdés

Begurulnak,hazug vádakkal illetnek,összefognak egymást felpontozzák,ugyanaz a szemèly több fiokrol ír,az egyik bejegyzèsèt a másik fiokrol megvèdi stb.

Hat nincs biblia amiből megvèdje magát?

Ha nem ismeri a bibliát,mièrt avatkozik bele?

Ez az oldal az Isten szavárol szol,nem a Mónika sow-rol.



#vallás #haragusznak #vèdi.
2019. aug. 9. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

" ,ugyanaz a szemèly több fiokrol ír,az egyik bejegyzèsèt a másik fiokrol megvèdi stb. "


Megint mások meg elővesznek valamit,amit ők csinálnak és úgy adják elő,mintha a másik tenné,holott a stílus nyilvánvalóan elárulja őket. Igaz?


" Ha nem ismeri a bibliát,mièrt avatkozik bele? "


Mivel őket érinti a provokatív kérdés. Jóhogy "beleavatkoznak" abba,ami róluk szól és az ő személyüket sérti. Pláne,mivel ahogy írtam,te nem a vallást ócsárolod,hanem az embereket.


" Ez az oldal az Isten szavárol szol,nem a Mónika sow-rol."


Akkor talán nem kellene vitát kezdeményezni,és láss csodát,nem lesz Mónika show. Mellesleg ez még mindig egy kérdezős oldal és marhára nem csak az "isten szaváról" szól,ezt nem ártana elfogadni. Gondolom te a KATEGÓRIÁRA gondoltál,de még annak sem kell feltétlen az "isten szaváról" szólnia,mivel a vallás igen tág fogalom és bőven nem csak a kereszténységet takarja. Tudod,ez "vallás" kategória és nem "keresztény" kategória. De tényleg leállhatnál,mert még egy majom is látja,hogy csak felcukkolsz másokat,aztán jössz picsogni egy újabb "kérdés" (vagy újabb burkolt provokáció inkább) formájában.

2019. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!

Sajnos ez van. Ezzel is bemutatják, hogy a materializmus a csalásra, hazugságra épül. És Jézus urunk is megprófétálta, hogy a követőit üldözni fogják.

Örülj ennek, mert ez nagy bizonyság nekünk, nem mintha szükség lenne rá, hisz megismertük az Igazságot és szabaddá tett minket

2019. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Edgár, de hisz te írsz több fiókból 😅😅😅😅


És a bibliai igékkel még te sem tudtál soha vitatkozni, inkább minden egyes bibliai igékkel alátámasztott válasz után szültél egy ilyen volumenü kérdést, mint ez is.


Rachel, te mit főzöl ma?

2019. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.Igazad van ki is kerestem egy biblia verset a bejegyzèsedre.Sok van,nem tudom erre gondoltál-e?

Matè.5:11."Boldogok vagytok ,amikor miattam gyaláznak ès üldöznek benneteket,ès hazug módon mindenfèle gonoszságot mondanak rolatok"12Örüljetek ès legyetek vègtelenül boldogok,mivel nagy a ti jutalmatok az ègben,hiszen így üldöztèk korábban a profètákat is"

2019. aug. 9. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj, hogy te általában nem idézel a Bibliából. Például továbbra sem tudom, hogy Jézus egész pontosan hol tiltja, hogy imádkozzunk az elhunyt emberekért. Pedig egyik kérdésed alatt ezt állítottad. Egy másik kérdésednél azt állítottad, hogy Jézus anyja, Mária ment fiához és kente olajjal, törölte hajával lábát. Erre se hoztál igét, hiába mondtam azt is, hogy az egy másik asszony volt.

Ha nem ismered a Bibliát, akkor mit akarsz itt? Ez nem a Mónika show, ahova való vagy.

2019. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!