Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell félreérteni egy...

Miért kell félreérteni egy jószívűségből fakadó gesztust?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Nemrég vendégségben voltam egy családnál,s megdicsértem a kert gyönyörű rózsáit. Másnap annak a családnak a feje, amelynél vendégeskedtem, a negyven feletti férj és apuka egy gyönyörű rózsacsokorral állított be a munkahelyemre. A kollégáim köréből furcsa pletykák indultak el.

2019. júl. 15. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

LOL

Apuka buzzancs

2019. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te miért érted félre?
2019. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

Kelleni nem kell, de a tényleg szokatlan helyzetből adódik.


Az emberek nem gondolatolvasók és másodsorban az embernek azért is van szája, hogy közöljön dolgokat.


Mondhattad volna, hogy mi a helyzet a kollégáknak is. Ugye mert miért ne. És hogy viszed az asszonynak. Mi ezen nehéz? Csak mondod mi van és még akár mutogathattad is volna, hogy: "Múltok voltam náluk és hozott a virágokból én meg viszem az feleségemnek és örülni fog."

2019. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem viszont nincs feleségem. Elvált vagyok.
2019. júl. 16. 20:24
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Akkor anyukádnak is viheted, vagy odaadhatod akár egy kolléganőnek is, úgy, hogy "na kinek kell szép virág?" És akkor azt se értik félre.


Az élet olyan, hogy jó ha feltaláljuk magunkat.

2019. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyukám meghalt, a részlegünkön pedig csak egy kolléganő dolgozik, a többi munkatárs mind férfi. De azzal a kolléganővel tavaly úgy összevesztünk, hogy azóta nem is köszönünk egymásnak, neki rózsát biztos nem vinnék, max. egy seprűt, hogy legyen min hazalovagolnia, de előtte jól megtáncoltatnám a hátán.
2019. júl. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!