Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A meleg párok mennyire érzik...

A meleg párok mennyire érzik magukat biztonságban Budapesten?

Figyelt kérdés

Mióta Budapesten tanulok, a korábbinál is több időt töltök ott, és elgondolkodtam, hogy sosem látok meleg párokat kézenfogva sétálni. Korábban úgy gondoltam Budapesten más a környezet és nem kell emiatt aggódniuk.Érdekelne hogy valós fenyegetés-e az oka, vagy csak a megszokás.

Vannak meleg barátaim, gimiből és egyetemről is, de nincsenek párkapcsolatban és sosem kérdeztem őket. Én róluk úgy gondoltam, hogy nem zavartatnák magukat, de már nem vagyok biztos benne.

Van valós agresszió?


2019. márc. 31. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Agresszióra szerintem nagyon kicsi az esély, de valószínűleg nagyon sok figyelmet kapnának, esetleg beszólnának emberek legrosszabb esetben.
2019. ápr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!