Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Japán iskolákban tényleg nem...

Japán iskolákban tényleg nem lehet a fiúknak fülnél hosszabb hajuk?

Figyelt kérdés

Azért érdeklődöm mert szeretnék majd 1 évig Japánban cserediák programban részt venni és azt hallottam ma egy videóban,hogy elvileg nem lehet a fiúknak fülnél hosszabbig érő hajuk.

És nekem éppenségig nagyjából nyakam végéig érő hajam van.


2019. márc. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nincs ilyen szabály, de ha már van konkrét iskola, ahova szeretnél menni, akkor érdemes ott érdeklődni, hogy nem tiltja-e a házirend.
2019. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen a válaszodat.

Bár amúgyis mondjuk terveztem levágatni nagyjából fülig mert amúgysem áll olyan túl jól eddig ez a hajstílus bár lehet azért mert baloldalt sokkal rövidebb mint máshol :D.

Bár ha meglesz az eredmény amikor elintézem,hogy hova fogok járni akkor rákérdezek!

Köszönöm mégegyszer a normális válaszodat!

2019. márc. 11. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedul Eszak-Korearol hallottam azt, hogy bebortonozik a hosszu haju ferfiakat, es eroszakkal levagjak a hajukat, de Japanra szerintem ez nem ervenyes. Viszont egyetertek az elso valaszoloval, nezz utana, nehogy ott erjen meglepetes
2019. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

“6. Boys must not have long hair or facial hair.”

2019. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm szépen a válaszodat!

nagyon sokat segített! :)

2019. márc. 12. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen, irj privatban, ha szeretnel. En is tervezek kimenni:)
2019. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!