Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon kínos, ha elfelejtettem...

Nagyon kínos, ha elfelejtettem bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Az új párom édesanyjának elfelejtettem rögtön bemutatkozni, mentségemre szóljon, hogy nem neveletlen, illetlen vagyok, hanem nagyon rossz napom volt, fáradt voltam akkoriban, és teljesen kiment a fejemből. Utána nem láttam rajta, hogy lekezelt volna, sőt, még kérdezgetett is tőlem, beszélgettünk, de bennem azért hagyott ez némi bűntudatot.

2018. jún. 20. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom de szerintem ez nem a te "hibád".

Nem a párodnak kellet volna bemutatni egymásnak titeket???

Szerintem ez mindig így zajlik hogy a közös ismerős mutatja be egymásnak a két egymásnak ismeretlen embert.

2018. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez igazából eszembe se jutott. De attól még én magam is bemutatkozhattam volna egyből :/
2018. jún. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!