Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Társaság bomlasztó lennék...

Ripike97 kérdése:

Társaság bomlasztó lennék tényleg? Van mit tenni?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Van egy társaság akikkel szívesen szórakozom, napi szinten, egy jó közösséggé formálódtunk. Nekem senkivel nincs bajom, mindenkit kedvelek. Visszafele már valószínű más a helyzet. Legutóbbi eset: Volt egy bli ahova rajtam kívül mindenki szeretett volna menni. Én máshova mentem és voltak emberek akik velem jöttek, inkább a többség. A másik feléből valaki ezt nagyon a mellére vette és nem áll szóba senkivel, a másik mindenen besértődik ha valami békítést akarok csinálni, már ott tart az egész, hogy ahányan vagyunk annyi fele megyünk. Múltkor már sikerült összehoznom mindenkit, mondom király, lesz itt valami. Adtam önmagam, aztán besérdődtek emberek rám, elmentek máshova szórakozni, a többiek meg lebasztak, hogy nelegyek ilyen. eddig is ilyen voltam, nem tudom mi lehet a baj(vagyis csaknagyjából. önző vagyok). azon gondolkozom én hagyom ott őket, hogy legalább ők együtt maradjanak. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2018. jún. 1. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
keress normális barátokat
2018. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, ne barátkozz ovisokkal. Akik úgy gondolják, hogy a barátok mindig csak és kizárólag együtt lóghatnak, és egy-két külön program már bomlasztó, ott nincs normális kötelék, csak látszatmajmolás. Szakadj ki közülük, boldogabb leszel.
2018. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek kislányok? Azok sértődnek meg, ahogy az első mondja cselekedj úgy.
2018. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!