Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem undorít a Puzsér-s...

Titeket nem undorít a Puzsér-szekta YouTube-n?

Figyelt kérdés
Puzsért egyébkéknt bírom, a szektája undorító

2018. máj. 11. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2018. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Puzsért sem bírom, de nem is nézem. Milyen szekta? :O
2018. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van szektája? :o :D Rendszeresen nézem, bár nem értek mindennel egyet, de szerintem sok esetben jó meglátásai vannak, a kommenteket is böngészem, de pár szarkasztikus módon odalőtt "mesterem" megnevezésnél nem láttam semmi többet, ami szektára utalna. :D
2018. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
YouTube-n? :DD
2018. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig szerencsére nem találkoztam a szektával, az önkényes mérvadó és a jó, a rossz és a nézhetetlen felvételeit szoktam hallgatni youtube-on főleg monoton munka mellett, arra tökéletes. Én se értek egyet minden dolgával de tetszik a stílzsa (kivéve ha úgy akar vitázni hogy félbeszakítja és túlkiabálja a másikat)
2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Puzsér köré is kialakult egy szekta. Erről mondjuk nem ő tehet, de van egy nagyon nagy bázis, akik elfogadnak mindent, amit mond, és aki ellentmond, azt lehülyézik, mert aki ellentmond Puzsérnak, az biztos csak ostoba lehet. Ezek az emberek nem veszik észre, hogy azt testesítik meg, ami ellen Puzsér Róbert harcol. Ilyenkor van az, hogy azt mondják, hogy te csak buta vagy, nem értetted meg. Például, aki a stílusát kritizálja, egyből csak buta lehet, még akkor is, ha felhoz egyből egy csomó alapos érvet. Nem is veszik észre, hogy Puzsér kritikusai (egyesek) hosszabb és alaposabb kritikát fogalmaztak meg, ők meg odaírják, hogy "de tényleg sz******r, amire Puzsér azt mondta, és te ostoba vagy, hogy nem látod".
2019. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!