Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Még csak 7. -es vagyok de a...

Még csak 7. -es vagyok de a gimiben szeretnék majd menni Amerikába cserediáknak. Tudom korai, de szeretnék felkészülni. És van valami amire esetleg majd figyelnem kell az amerikai suliban?

Figyelt kérdés

Már 4 éve tanulom az angolt és jól megy meg minden, de félek, hogy nem fognak megérteni vagy nem fogom annyira jól tudni a nyelvet, hogy tudjak ott tanulni vagy beszélgetni a többi diákkal...

Van valami tippetek amivel segíteni tudtok, hogy könnyebben tanuljam az angolt?? SOKAT SEGÍTENE☺


2018. jan. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én meg angol királynő szeretnék lenni..
2018. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nézz rengeteg filmet, videót.
2018. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Cserediak vagyok de nem nagyon ertem mire akarsz felkeszulni 7-dikesen, nem mintha erre evekig keszulni kene, szerintem tedd fel akkor a kerdest amikor mar abban a korban vagy :)
2018. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még ne aggódj emiatt, én nyolcadikos koromban már tervezgettem, hogy mi hogy legyen de tapasztalatból mondom, semmi sem alakul majd úgy ahogy kigondolod. 10. es első félévben mentem ki Kaliforniába 2016-ban, írj privátot ha érdekelnek részletek.
2018. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3as az egyik barátnőm 6. utáni nyáron majdnem 3 hónapra Dél-Afrikában, úgyhogy nem biztos, hogy korai...
2020. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!