Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit tesztek, ha órán...

Ti mit tesztek, ha órán mondtok valamit, és kinevetnek ezért?

Figyelt kérdés

egyetemen, szemináriumon

a. semmit

b. nevettek a többiekkel

c. rosszul érzitek magatokat

egyéb verziók előfordulhatnak



2017. nov. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ! :)


- tényleg vicces, amit mondtam, akkor nevetek velük én is.

- ha butaság, amit mondtam, a tanár úgy is kijavít (feltéve, ha nem egy bunkó, mint amilyen pannon egyetemen volt az architektúra tanár)

- Ha teljesen komolyan mondok, kérdezek valamit, és kinevetik, akkor megmondom, hogy nem értem, miért nevetnek ki, komolyan érdekel a téma, azért szóltam hozzá és örülnék, ha gúnyolódás helyett inkább informálnának, mert azért vagyok egyetemen, hogy tanuljak.

2017. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából félreértettem valamit..:D
2017. nov. 16. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Tuti b.nem éri meg parádézni rajta.csak elkönyvelnek furának.
2017. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit teszek ? Igyekezek ezentúl nem baromságot hozzáfűzni.
2017. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Nem kell rajta pedálozni. Megtörtént. Ez van. Nem csak egy cselekedetből áll az ember viselkedése.
2017. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Alap hogy elvörösödök, a kérdés csak az hogy elszégyellem magam vagy nevetek a többiekkel. Mindkettőre volt már példa.
2017. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már általános suli óta nem szólalok meg órákon, mert egy szorongó balf.sz vagyok.
2017. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen valami olyasmi reakció, "Most méééér?", aztán nevetek én is. Nem egyszer megtörtént eset. Középsuliban ugyanez.

Általánosban rosszul éreztem magam, mert nem szerettem az osztályomat. (Illetve volt prá szemét alak, és őket nem.)

2017. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!