Temetési hajviselet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy temetésre milyen fruzurával illik menni? Egy elég közeli hozzátartozóm hunyt el, a külsőmmel is szeretném tükrözni a tiszteletem iránta, ezért úgy gondoltam, hogy a szertartás előtt elmegyek a fodrászhoz, azért még sem akarok csapzott hajjal elmenni. Nem akarok túl feltünőt, csak göndörítésre gondoltam, ám nem tudom, hogy mennyire illik ilyenkor!
2017. okt. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Velemenyem szerint nagyon bunko dolog kicicomaztatni magadat egy temetesre. Mosd meg, fesuld meg. Mondom ezt ugy, hogy egyaltalan nem idegen tolem a szepitkezes, mert ebbol elek tobbek kozott, de szerintem pofatlansag. Nem villogni megy oda az ember. Visszafogott fekete ruhazat, esetleg feher felso, nuku smink. Egy temetes nem az az esemeny, ahol szepnek kell lenni. Legyel tiszta, ne szakadt ruhaban menj, de ennel tobb nem kell. Nem vagyok egy agressziv ember, de amikor egy kedves rokon ugy jott el (felnott no!) A papam temetesre, hogy fulig kikenve voros ruzzsal, nagy loknikba besutve a haja, olyan rovid ruhaban, hogy latom szinte meg a sgglyukat is, meg tusarku cipo.... hat ha nem vagyok elfoglalva a sajat fajdalmammal, lehet hogy kitepem az osszes hajat.
2017. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem minél szerényebb a hajviselet, annál tisztelettudóbb ebben az esetben. Én hátul összetűzve viseltem.
2017. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint illetlenség nagyon feltűnő, divatos hajviseletben odamenni. Nagyjából azt az érzést közvetíted vele, hogy örülsz a temetésének. Bőven elég ha megmosod, esetleg fodrásszal kicsit megigazíttatod.
2017. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél még az is jobb, ha el se mész a temetésre.
2017. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!