Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem hiszik el a nők,...

Miért nem hiszik el a nők, hogy egy férfinak nem kell pisilés után megtörölnie?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát a piszoárnál te se szoktad azért
2017. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert akkor nem volna pisipötty az alsónadrágjukon.
2017. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert akkor nem lenne hugyszaguk meg a boxer is hugyos. Latom, en mosom.
2017. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Pedig egyszerübb lenne,ha megtörölnétek és a WC ülõke gusztusosabb maradna.
2017. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Senkinek nem KELL, mert nem kötelez rá senki. Igényesség függvénye hogy kit zavar az alsónadrágba szívódó és ott érlelődő húgyszag. A férfi anatómia pont olyan hogy a hosszú húgycső miatt szinte elkerülhetetlen hogy a vizelés után egy-egy csepp még kipréselődjön, akkor is ha rázogatod. Ha te úgy gondolod hogy ezt felesleges egy darab papírnak felszívnia és van még hely a gatyádban neki, akkor nyugodtan engedd oda. Csak majd ne a nőket okold hogy milyen finnyásak és nem buknak rá a húgyos farkadra azonnal.
2017. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

#5, ebben van némi ellentmondás. :) Hát ha időben préselődik ki (akkor nem a préselődés igét használnánk, hanem a préselés igét), akkor a rázogatás megoldás, ha meg később préselődik ki, akkor a kipréselődés előtt hiába törli...

Egy pár sporteszköz kéne a nyilvános WC-k előterében, ahol az ember meztelen alsótesttel edzhetne egy kicsit, hadd préselődjön az a pisi, és utána valami speciális mosóeszközzel letisztogatni. Mondjuk, mint az autómosó, csak bedugni a minden oldali sugárba, és kifelé húzva levegővel szárítani.


Micsoda hülye témák. :D

2017. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Csak az számít, hogy zavar-e a probléma vagy nem. Aki nem törődik a foltokkal, az úgy érzi, nem kell. Akinek számít, az töröl. A rázogatás is segít valamennyit, de messze nem annyit, mint a papírral törlés.

Ha laktál kertes házban tudod, hogy a slagot kint nem tudod úgy kirázni, hogy elpakoláskor ne csöpögjön még egy nagy tócsa.

Nem kérdéses, mindenképp marad valamennyi, de nekem nem mindegy, mennyi. Ezért én pasi létemre inkább törlök, elbírja az egóm, de tudom fehér holló vagyok.

2017. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Én egy olyan férfit sem ismerek aki megtörölné és azért láttam már egy pár férfit pisilni. Én itthon néha megszoktam, de máshol nem és nincs húgy szagom. 20/F
2017. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érzékszervek és a fizika azon a szinten nem csapnak be, hogy ha a törlés uátn olyan a papír, mintha nedvesség érte volna, akkor nedvesség érte. :D S akkor bizony az anyag nagy vélhetőséggel rákerül az alsónadrágra.

A húgyszag meg alighanem olyan, mint a dohányzás. Aki nem dohányzik, azt is megérzi, ha a másikra valaki egyszer fújta rá a füstöt az utcán.

2017. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Ebben a témában is látszik, a pasik 80%-a

igénytelen. Nem tudom mit szólnának ha a nők nem törölgetnék magukat pisilés után?

2017. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!